• Post category:Oferta

W tym roku czeka nas mnóstwo atrakcji! Przedstawiamy wstępny i jeszcze niekompletny kalendarz wyjazdów na 2020 dla każdego – dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów i całych rodzin.  Będzie on na bieżąco aktualizowany. 🙂

Obecnie kalendarz zawiera ofertę wyjazdów krótkich (wycieczek 1-dniowych) do maja, wyjazdy dla dorosłych i rodzin (majówka, wczasy w lipcu i wrześniu we Włoszech) oraz terminy kolonii letnich. Większość ofert wraz z możliwością zapisu pojawi się już w styczniu, dlatego zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej. 

Jeśli chcą być Państwo informowani o wyjazdach mailowo, prosimy o wpisanie się na listę mailingową: LISTA MAILINGOWA

 

Czerwiec

26 czerwca – 6 lipca – KOLONIA  we Włoszech 

Dwa turnusy dla dzieci 12> i młodzieży 12<!

Zapnijcie pasy, bo czeka nas szalony wyjazd! Słoneczna Italia przywita nas wszystkim, co ma najpiękniejsze – pogodą, piaszczystymi plażami, nieskazitelną, ciepłą wodą, wspaniałymi miastami i najlepszymi parkami rozrywki! Wycieczki do San Marino, historycznego centrum Rimini, parku rozrywki Mirabilandia, wieczorne imprezy na plaży, warsztaty wyrobu oraz pieczenia focacci – sprawią, że nikt nie będzie się nudził! 

Szczegóły i zapisy na kolonię dla dzieci 12>

Szczegóły i zapisy na kolonię dla młodzieży <12

Zapisy od 1 marca! 

Lipiec

9 – 19 lipca Kolonia we Władysławowie

W tym roku zmieniliśmy termin wyjazdu do Władysławowa – to nie jedyna nowość na tym turnusie. 😉 Zapraszamy na kolonię do Władysławowa – nadmorskiej miejscowości o doskonałej lokalizacji – blisko Trójmiasta oraz pięknych piaszczystych plażach. Władysławowo słynie również z jednego z największych w Polsce portów, który z pewnością odwiedzimy ;), pięknej Alei Gwiazd w centrum oraz Cetniewa – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich. 

Szczegóły i zapisy

Zapisy od 1 marca!

10 – 19 lipca RODZINNE WCZASY we Włoszech

W tym roku NOWOŚĆ! Rodzinne wczasy w malowniczej włoskiej miejscowości Cesenatico! Poza rozległymi piaszczystymi plażami i piękną pogodą, Włochy wyróżnia mnogość atrakcji na miejscu. Wycieczki do parków rozrywki, Ravenny oraz niezwykłego San Marino, czy też degustacja win i kuchni w lokalnej agroturystyce uprzyjemnią wyjazd i sprawią, że będzie niezapomniany. 

Szczegóły i zapisy

20 – 30 lipca Kolonia w Łebie I

Większości z Państwa wyjazdów do Łeby nie trzeba przedstawiać, ale w tym roku czeka nas sporo niespodzianek i kilka nowości. 😉 

Zapraszamy na kolonię do Księstwa Łeby! Swoją popularność zawdzięcza ona swojej niepowtarzalnej atmosferze, piaszczystym, dużym plażom, bliskości Słowińskiego Parku Narodowego (z ruchomymi wydmami) oraz ciekawej historii. 

Szczegóły i zapisy

Zapisy od 1 marca!

24 lipca – 3 sierpnia Kolonia w Łebie II

Drugi termin w Księstwie Łeby 😉 o takich samych atrakcjach, ale innych grupach tematycznych- konna, windsurfingowa i sportowa.

Szczegóły i zapisy

Zapisy od 1 marca!

Sierpień

14 – 24 sierpnia Kolonia w Pogorzelicy

W tym roku na kolonię wybraliśmy również termin sierpniowy! Zapraszamy do nowego ośrodka w Niechorzu! 

 

Szczegóły i zapisy

Zapisy od 1 marca!

Wczasy w Jarosławcu, 25 sierpnia – 2 września 

Ta malownicza nadmorska miejscowość ma w sobie magię przyciągania! W połączeniu z doskonałymi warunkami zakwaterowania w nowoczesnym resorcie, pakietem fakultatywnym i atrakcjami w cenie wyjazdu jest to wręcz propozycja nie do odrzucenia. 🙂

Dodatkowo specjalna oferta dla seniorów 50+ oraz możliwość skorzystania z pakietu Szkoły Zdrowych Pleców. 

Szczegóły i zapisy

Wrzesień

6 – 16 września – Wczasy we Włoszech – Cesenatico

Sami już nie możemy doczekać się tego wyjazdu! Piękne Cesenatico, bogaty program fakultatywny, wygodny hotel 150 m od ciepłego morza i piaszczystej plaży – czy można chcieć więcej? Osobiście zadbamy o doskonałą zabawę podczas wyjazdu!

Szczegóły i zapisy