• Post category:Oferta

Całodzienne wodne szaleństwo w jednym z największych krytych parków wodnych na świecie! Na powierzchni 6,6 ha znajduje się tropikalny raj, w którym znajdziemy mnóstwo zjeżdżalni, wodospady, plaże o łącznej długości 400m, groty skalne i wiele innych atrakcji! Relaksu dopełni 7 saun i łaźni parowych na powierzchni 1ha. Na terenie Aquaparku znajdują się również liczne restauracje.

Cena: 100zł + bilety wstępu

Bilety wstępu:

  • Dorośli – 37 euro (ze strefą saun 42 euro)
  • Dzieci, studenci, seniorzy >65 – 31 euro (ze strefą saun 35 euro)
  • Dzieci do lat 5 – gratis
Cena zawiera: transport autokarem turystycznym, opiekę pilota, ubezpieczenie KL + NNW
Cena nie zawiera: biletów wstępu (płatne w autokarze)

Do wzięcia udział u w imprezie niezbędny jest dowód tożsamości – paszport lub dowód osobisty!
W imprezie udział mogą wziąć osoby pełnoletnie, udział osób niepełnoletnich wyłącznie pod opieką dorosłego i za zgodą opiekuna prawnego.
 
Wyjazd z Dzierżoniowa (Centrum Przesiadkowe PKP/PKS) i Świdnicy (ul. Westerplatte, parking przy starej Siweli) 
w godzinach porannych (ok. 6:00, powrót w godzinach wieczornych, ok. 21)

Zapisy:  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Tropical Islands - niezwykły park rozrywki

Ogromna hala parku ma powierzchnię 66.000 m² i jest jedną z największych samonośnych hal świata. W środku zmieściłoby się 9 boisk do piłki nożnej, Nowojorska Statua Wolności mogłaby się w niej zmieścić na stojąco, a paryska Wieża Eiffla na leżąco.

W Tropical Islands panuje stała temperatura ok. 26°C i wilgotność powietrza ok. 60 %. Są to idealne warunki rozwoju dla roślin tropikalnych, dlatego w Tropical Islands znajduje się największy na świecie zadaszony Las Tropikalny, a w nim ok. 50.000 roślin 600 gatunków. Podczas spacerów po puszczy towarzyszyć nam będą ciekawe okazy tropikalnych zwierząt.

W Parku znajduje się najwyższa w Niemczech zjeżdżalnia wodna, na której można rozwinąć prędkość nawet do 70 kilometrów na godzinę! Podczas pobytu można również skorzystać z lotu balonem nad tropikalnym lasem.