Tagliata di Cervia, 3 - 13 sierpnia 2022 dla DOROSŁYCH I RODZIN

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją wyjazdu do uroczej miejscowości Tagliata di Cervia, położonej 25km na północ od Rimini we Włoszech. Oferta skierowana jest do osób dorosłych oraz rodzin z dziećmi. Proponujemy zakwaterowanie w przestronnych pokojach 2-, osobowych (na życzenie 3 lub 4- osobowe). Podczas wyjazdu poza możliwością wypoczynku na lokalnych piaszczystych plażach, proponujemy także bogaty program fakultatywny. 

Tagliata di Cervia, ze względu na swój urok, jest popularnym miejscem wczasowym znanym z piaszczystych plaż pełnych atrakcji, pięknego piniowego parku, licznych restauracji serwujących doskonałe jedzenie.

W cenie wyjazdu: 8 noclegów w hotelu ***, wyżywienie HB (śniadania w formie bufetu i obiadokolacje serwowane), transport autokarem klasy turystycznej (WC, barek), opieka pilota, ubezpieczenie KL 20.000 euro, NNW 15.000zł,  wieczorek włoski z winem, spacer do Cesenatico, niezapomniane wieczorne integracje ;), składka na fundusz TFG i TFP, VAT.

Cena nie zawiera: taksy klimatycznej 15 euro (płatna na miejscu), opłaty za klimatyzację w pokojach (4 euro/pokój/dzień).

Włoskie plaże to nie tylko leżaki i parasole. Oferują one pełną infrastrukturę plażową – prysznice, przebieralnie, toalety, bar, wi-fi, opiekę ratownika, strefę zabaw dla dzieci z atrakcjami, animacje i wieczorne imprezy, codzienne sprzątanie. Plaża przy hotelu: https://www.lepalmebeach.com/servizi. Plaża, z którą współpracuje hotel w tym roku miała opłatę 10 euro za dwa leżaki i parasol/dzień.

Wyjazdy z Bielawy, Dzierżoniowa i Świnicy w godzinach wieczornych.

Cennik:

Dzieci 0 – 4 – 690zł,   Dzieci 4 – 12 lat – 1590zł     Dorośli – 2090zł

W przypadku zapisu bez osoby towarzyszącej, do pokoju dopisana zostanie druga osoba. W celu rezerwacji pokoju 1-osobowego prosimy o kontakt z organizatorem.

Zakwaterowanie – hotel z polskojęzyczną obsługą!

Hotel*** Karim w Tagliata di Cervia zlokalizowany jest w pierwszym rzędzie zabudowań przy plażach, które poza leżakami i parasolami mają także szeroką ofertę rekreacyjną. W cenie zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych z łazienką (ręczniki, kosmetyki, suszarka), balkonem oraz tv. Wszystkie pokoje są klimatyzowane. Hotel posiada windę i znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego, piniowego parku oraz plaży, która znajduje się tuż za nim (2 minuty pieszo).

Atrakcje w okolicy:

  • piaszczyste plaże z bogatą ofertą rekreacyjną
  • park piniowy tuż przy wyjściu z hotelu
  • Cesenatico z portem zaprojektowanym przez Leonarda da Vinci
  • Cervia z unikalnymi salinam i Muzeum Soli

 

Uwaga! Aby wziąć udział w wyjeździe niezbędny jest dokument tożsamości:
paszport lub dowód osobisty (ważny min. 6 miesięcy). We Włoszech
obowiązuje waluta euro, dlatego należy przygotować się na to, że wydatki własne będą Państwo realizować w walucie euro.

Za spełnienie wszystkich warunków wjazdu do kraju docelowego jak i krajów tranzytowych odpowiada osoba zawierająca umowę.
Należy liczyć się z faktem, że obostrzenia związane z COVID 19 nie zostaną zniesione w letnim sezonie 2022 i aby wjechać do Włoch i korzystać z infrastruktury hotelowej, restauracyjnej, muzeów,  będzie trzeba spełniać pewne wymagania. Organizator nie partycypuje w przygotowaniach uczestników do wyjazdu w zakresie spełniania wymagań wjazdowych oraz pobytowych. Osobom niezaszczepionym polecamy wykupienie indywidualnego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji poszerzonych o ubezpieczenie związane z COVID.

Płatność za wycieczki fakultatywne przyjmowana jest w hotelu.

Oferta fakultatywna

Florencja

To miasto, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Zachwycająca historia i architektura, jeden z najbardziej znanych obiektów sakralnych na świecie –  Katedra Santa Maria del Fiore, jedno z największych na świecie zbiorów sztuki – galeria Uffizi, słynny Most Złotników, pałace znamienitych rodów i piękne ogrody. Trudno opisać słowami miasto będące dziełem sztuki. 🙂 Florencję zwiedzimy z lokalnym przewodnikiem – spacer ok. 3h z zestawami tourguide, wejście do katedry, wejście do Kościoła Santa Croce, przejazd na taras widokowy.

Cena: + 60 euro

 

San Marino

Jeden z najmniejszych krajów świata zachwyca spektakularnymi widokami. San Marino to republika położona na wzgórzu, z którego rozpościera się widok na morze i okolicę. Wejdziemy do Bazyliki św. Maryna, zobaczymy trzy słynne wieże, siedzibę władz miasta oraz fortyfikacje.

Po zwiedzeniu San Marino pojedziemy na lokalną farmę, aby degustować wyborne wina własnej produkcji oraz posmakować delikatesów kuchni włoskiej u jej źródeł – niemal wszystko, czego posmakujemy, pochodzić będzie z farmy, na której spędzimy popołudnie. Bogaty wybór win i przysmaków zachwyci nawet najbardziej wybredne podniebienia.

Cena: +35 euro

Ravenna

Jedno z najważniejszych i najbardziej zachwycających miast regionu Emilia Romagna. A wszystko to za sprawą budowli, w których zachowały się spektakularne bizantyjskie mozaiki. Podczas wycieczki zwiedzimy światowej klasy zabytki UNESCO, jakimi są Bazylika San Vitale, Mauzoleum Galli Placidi, Baptyzerium Neońskie, Bazalika Sant’Apollinare Nuovo oraz Muzeum Arcivescovile. Wycieczka oprowadzana przez pilota z zestawami tourguide.

Cena: +25 euro

 

Mirabilandia

Zapewniający niesamowite przeżycia par rozrywki – jeden z największych i najbardziej popularnych we Włoszech. Park podzielony jest na 7 części tematycznych, otaczających centralnie położone jeziora. Park podzielił swoje atrakcje na trzy poziomy intensywności, dlatego zanim z nich skorzystamy, jesteśmy w stanie określić, czy są odpowiednie dla grupy. Szczegóły na stronie: https://www.mirabilandia.it/

1 dzień : +35euro

drugi dzień: +10 euro