• Post category:Oferta

Grzybowo, 30 lipca - 9 sierpnia 2021

Mamy przyjemność zaprezentować tegoroczną wisienkę na torcie! Kolonia w Grzybowie w komfortowym ośrodku „Szekla” położonym kilka minut spacerem od plaży.

Ośrodek, w którym nocujemy posiada zewnętrzny basen, boisko, siłownię, plac zabaw i ogrodzony, bezpieczny teren, na którym organizować będziemy zabawy i animacje. Zlokalizowany jest w bliskiej odległości od piaszczystych plaż oraz sklepików.

Galeria zdjęć ośrodka: http://szekla-grzybowo.pl/galeria/

W cenie wyjazdu: transport autokarem turystycznym, 10 noclegów w pokojach 3-,4-osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek), opieka wykwalifikowanej kadry pedagogów, ubezpieczenie NNW 10.000zł, wycieczka do Kołobrzegu, wejście na latarnię morską.

Cena nie zawiera: pakietu fakultatywnego: Laser Tag, 4-godzinnych zajęć na poligonie wojskowym, wyjścia do Pomerania Fun Park, obiadu w dniu wyjazdu (uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę, zatrzymamy się na ciepły posiłek w trasie powrotnej).

Cena: 1550zł + cena wybranej grupy

Każdy uczestnik musi przed wyjazdem dostarczyć, podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego, papierową wersję karty kwalifikacyjnej!


Grupy

Na naszych koloniach każdy znajdzie coś dla siebie! Każde dziecko zapisując się na kolonie musi zostać zapisane na jedną z poniższych grup tematycznych:

Grupa windsurfingowa

Od teorii do praktyki! Poznamy rodzaje wiatrów, nazwy zwrotów, części wyposażenia windsurfera, które następnie wykorzystywać będziemy podczas pływania na jeziorze. Wykwalifikowana kadra instruktorów windsurfingu zadba o bezpieczeństwo i dobrą zabawę! 5 zajęć trwających 1,5h.

 

Cena: +350zł

 

Grupa sportowa

Zabawy grupowe, konkursy, ćwiczenia ogólnorozwojowe, wykorzystanie infrastruktury miejskiej do zabaw na świeżym powietrzu. Jednym słowem dużo ruchu i jeszcze więcej frajdy! Wszystko to oczywiście pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego i pasjonatów sportu. 🙂

 

Cena: +100zł

DSC_0414

Grupa konna

Gratka dla wielbicieli koni! Jazda na lonży, ciekawe ćwiczenia dostosowane do umiejętności uczestnika,  nauka różnych typów jazdy konnej – to część z programu realizowanego podczas zajęć. 

Podczas pierwszych zajęć instruktorzy jazdy konnej podzielą uczestników na grupy pod względem zaawansowania. Każdy uczestnik będzie odbywał ćwiczenia indywidualnie z instruktorem, dlatego poziom dopasowany będzie do umiejętności.

Cena: +300zł

 

Atrakcje fakultatywne - realizacja zależy od sytuacji podczas pobytu

laser tag

Laser tag

Laserowy paintball to strategiczna gra grupowa połączona ze świetną zabawą. Liczy się spryt, szybkość i gra zespołowa. Pełne bezpieczeństwo, certyfikowany sprzęt i profesjonalni instruktorzy, z którymi będziemy się bawić przez 2 godziny.

Cena: 50zł

pomerania

Pomerania Fun Park

Całodzienna wycieczka do parku rozrywki, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Na miłośników adrenaliny czekają szalone karuzele – Wahadło Extreme i Dragon oraz zjeżdżalnie. Niewątpliwą atrakcją jest Hala Zabaw o powierzchni 3000m^2! Na uczestników czekają także Wodny Świat, Wioska Wikingów, dmuchańce, mini ZOO i wieeele innych atrakcji. 😉

Cena: 75zł

P2120469

Poligon wojskowy

Pełna emocji przygoda na poligonie wojskowym! Moc atrakcji – wspinaczka i zjazdy na tyrolce, wykrywacz metalu, tor przeszkód, rozbrajanie miny i wiele innych atrakcji przygotowanych przez byłych wojskowych! Nie obędzie się bez musztry! Zajęcia trwają 4 godziny.

Cena za 4h zajęć na poligonie: 60zł