• Post Category:Oferta

Grzybowo, 23 lipca -2 sierpnia 2020

Mamy przyjemność zaprezentować tegoroczną NOWOŚĆ! Kolonia w Grzybowie w komfortowym ośrodku „Szekla” położonym kilka minut spacerem od plaży.

Ośrodek, w którym nocujemy posiada zewnętrzny basen, boisko, plac zabaw i ogrodzony, bezpieczny teren, na którym organizować będziemy zabawy i animacje. Zlokalizowany jest w bliskiej odległości od piaszczystych plaż oraz sklepików.

Galeria zdjęć ośrodka: http://szekla-grzybowo.pl/galeria/

W cenie wyjazdu: transport autokarem turystycznym, 10 noclegów w pokojach 3-,4-osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek), opieka wykwalifikowanej kadry pedagogów, ubezpieczenie NNW 10.000zł, wycieczka do Kołobrzegu, rejs statkiem.

Cena nie zawiera: pakietu fakultatywnego: 4-godzinnych zajęć na poligonie wojskowym, wyjścia do Parku Rozrywki Zieleniewo, obiadu w dniu wyjazdu (uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę, zatrzymamy się na ciepły posiłek w trasie powrotnej).

Cena bazowa: 1500zł

Każdy uczestnik musi przed wyjazdem dostarczyć, podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego, papierową wersję karty kwalifikacyjnej!

Grupy

Na naszych koloniach każdy znajdzie coś dla siebie! Każde dziecko zapisując się na kolonie musi zostać zapisane na jedną z poniższych grup tematycznych:

Grupa windsurfingowa

Od teorii do praktyki! Poznamy rodzaje wiatrów, nazwy zwrotów, części wyposażenia windsurfera, które następnie wykorzystywać będziemy podczas pływania na jeziorze. Wykwalifikowana kadra instruktorów windsurfingu zadba o bezpieczeństwo i dobrą zabawę! 5 zajęć trwających ok. 1,5h.

 

Cena: +300zł

Grupa fotograficzna

Jak wykonać ciekawe, kreatywne zdjęcia? Jak obsługiwać aparat i obrabiać zdjęcia w programie graficznym? Na te i wiele więcej pytań odpowiemy sobie podczas zajęć blokowych grupy fotograficznej. Zajęcia z profesjonalnym fotografem z pewnością wzniosą poziom wykonywanych zdjęć na wyższy poziom! Nowe profilowe na Fb gwarantowane. 😀

Cena: +100zł

Grupa sportowa

Zabawy grupowe, piłka nożna i koszykowa na Orliku, wykorzystanie infrastruktury miejskiej do zabaw na świeżym powietrzu. Jednym słowem dużo ruchu i jeszcze więcej frajdy! Wszystko to oczywiście pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego. 🙂

 

Cena: +100zł

DSC_0414

Grupa konna

Gratka dla wielbicieli koni! Jazda na lonży, ciekawe ćwiczenia, zajęcia edukacyjne w stajni, pomoc przy czyszczeniu koni, nauka różnych typów jazdy konnej – to część z programu realizowanego podczas zajęć. 

Podczas pierwszych zajęć instruktorzy jazdy konnej podzielą uczestników na grupy pod względem zaawansowania. Każdy uczestnik będzie odbywał ćwiczenia indywidualnie z instruktorem, dlatego poziom dopasowany będzie do umiejętności.

Cena: +250zł

Atrakcje fakultatywne - realizacja zależy od sytuacji podczas pobytu

P2120469

Poligon wojskowy

Pełna emocji przygoda na poligonie wojskowym! Moc atrakcji – wspinaczka i zjazdy na tyrolce, wykrywacz metalu, tor przeszkód, rozbrajanie miny i wiele innych atrakcji przygotowanych przez byłych wojskowych! Nie obędzie się bez musztry! Zajęcia trwają 4 godziny.

Cena za 4h zajęć na poligonie: 60zł

SONY DSC

Park Rozrywki Zieleniewo

Park podzielono na tematyczne strefy: wioska indiańska, western city, lunapark, motopark, miasteczko ruchu drogowego, mini zoo oraz stadninę koni. Wszystkie atrakcje ( a jest ich mnóstwo) są w cenie biletu. Przykładowe atrakcje: jazda konna, strzelanie z łuku, byk rodeo, quady, rower na linie.

Cena: 45zł