• Post category:Oferta

Pogorzelica, 14 - 24 sierpnia 2020

W Pogorzelicy znajduje się lubiany przez dzieci i młodzież Aquapark,  a w odległości spacerowej Niechorze, znane jest przede wszystkim z przepięknie odnowionej, wysokiej na 45 m latarni morskiej o bardzo ciekawej historii! Przez Pogorzelicę i Niechorze przejeżdża kolej wąskotorowa . Na tym turnusie spełnią się marzenia poszukiwaczy adrenaliny za sprawą zajęć na poligonie wojskowym!

W cenie wyjazdu: transport autokarem turystycznym, 10 noclegów w pokojach 3-,4-osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek), opieka wykwalifikowanej kadry pedagogów, opieka medyczna w ośrodku. ubezpieczenie NNW 10.000zł, wycieczka do latarni w Niechorzu, wycieczka do Trzebiatowa – Miasta Słonia, wycieczka do Rewala i do Trzęsacza, ognisko z pieczeniem kiełbasek. pakiet zabaw i animacji.

Cena nie zawiera: pakietu fakultatywnego: wejście do Aquaparku Sandra Spa w Pogorzelicy, 4-godzinnych zajęć na poligonie wojskowym, wycieczki do Kołobrzegu z rejsem statkiem po Bałtyku.

Zapisy od 1 marca!

Każdy uczestnik musi przed wyjazdem dostarczyć, podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego, papierową wersję karty kwalifikacyjnej, którą otrzyma wraz z umową w wiadomości mailowej.

Grupy

Na naszych koloniach każdy znajdzie coś dla siebie! Każde dziecko zapisując się na kolonie musi zostać zapisane na jedną z poniższych grup tematycznych:

Grupa militarna

To przygoda, którą będziecie długo wspominać! Poligon wojskowy, paintball, zespołowe budowanie tratwy i próba wody, zabawa poszukiwaczem metalu, wspinaczka i zjazdy na tyrolce, tor przeszkód, rozbrajanie miny, przygoda 24h – z nocowaniem w wojskowych pałatkach, jazda konna… to nawet nie połowa czekających na Was atrakcji! 3 spotkania trwające 4 godziny (łącznie 12 godzin) oraz 24- godzinna przygoda z noclegiem.

 

Cena za 36h godzin na poligonie: +250zł 

Grupa sportowa

Zabawy grupowe, piłka nożna i koszykowa na Orliku, wykorzystanie infrastruktury miejskiej do zabaw na świeżym powietrzu. Jednym słowem dużo ruchu i jeszcze więcej frajdy! Wszystko to oczywiście pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego. 🙂

 

Cena: +100zł

Grupa rekreacyjna

Trochę więcej plażowania i spacerów. 🙂 W grupie rekreacyjnej nie zabraknie animacji, zabaw i konkursów. Coś dla fanów prawdziwego nadmorskiego wypoczynku.

 

Cena: +0zł

Atrakcje fakultatywne - realizacja zależy od sytuacji podczas pobytu

b15m

Aquapark Sandra Spa w Pogorzelicy

Zabawa w parku wodnym z atrakcjami dla dzieci! Statek z armatkami wodnymi, tory przeszkód, zjeżdżalnie i strefa zewnętrzna. Pobyt 1,5h.

Cena: 40zł

P2120469

Poligon wojskowy

Pełna emocji przygoda na poligonie wojskowym! Moc atrakcji – wspinaczka i zjazdy na tyrolce, wykrywacz metalu, tor przeszkód, rozbrajanie miny i wiele innych atrakcji przygotowanych przez byłych wojskowych! Nie obędzie się bez musztry! Zajęcia trwają 4 godziny.

Cena za 4h zajęć na poligonie: 60zł

Wycieczka do Kołobrzegu z rejsem statkiem

Zwiedzanie przepięknego Kołobrzegu! Wejście na molo, historia latarni morskiej, główny deptak spacerowy, port, Katedra, ratusz, pomnik zaślubin z morzem – Kołobrzeg ma się czym pochwalić.

Podczas wycieczki popłyniemy w około godzinny rejs statkiem po Bałtyku.

Cena: 50zł

Pakiet językowy

… wraca w zupełnie nowej odsłonie! Multimedialne lekcje na tabletach, nauka z wykorzystaniem aplikacji językowych, dzięki czemu uczymy się jednocześnie dobrze się bawiąc! Dzięki temu każdy uczestnik sprawdza swoją wiedzę i uczy się zgodnie z własnymi potrzebami. 

Do tego gra terenowa z poszukiwaniem skarbu. 😉  

A wszystko to w języku angielskim.

8 godzin lekcyjnych.

Pakiet tworzymy przy grupie min. 7 osób.

Cena: 150zł