• Post category:Oferta

Władysławowo 9-19 lipca 2020

Zapraszamy na kolonię do Władysławowa – nadmorskiej miejscowości o doskonałej lokalizacji – blisko Trójmiasta oraz pięknych piaszczystych plażach. Władysławowo słynie również z jednego z największych w Polsce portów, który z pewnością odwiedzimy ;), pięknej Alei Gwiazd w centrum oraz Cetniewa – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich. 

Ośrodek, w którym nocujemy posiada kryty basen, przestronną świetlicę, boiska i ogrodzony, bezpieczny teren, na którym organizować będziemy zabawy i animacje. Zlokalizowany jest w bliskiej odległości od piaszczystych plaż oraz sklepików. 

W cenie wyjazdu: transport autokarem turystycznym, 10 noclegów w pokojach 3-,4-osobowych z łazienkami (OW Jar Władysławowo-Chłapowo), pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie), opieka wykwalifikowanej kadry pedagogów, ubezpieczenie NNW 10.000zł, zwiedzanie Władysławowa oraz Wąwozu Chłapowskiego, pakiet zabaw i animacji –  liczne konkursy, kąpiele w basenie należącym do ośrodka.

Cena nie zawiera: pakietu fakultatywnego: wejście do Aquaparku Reda (3h – 65zł), Park Ewolucji Sławotówko ( 45żł), wejście do parku linowego (30zł), obiadu w dniu wyjazdu (zatrzymamy się na posiłek w trasie powrotnej).

Cena bazowa: 1520zł

Każdy uczestnik musi przed wyjazdem dostarczyć, podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego, papierową wersję karty kwalifikacyjnej

Grupy

Na naszych koloniach każdy znajdzie coś dla siebie! Każde dziecko zapisując się na kolonie musi zostać zapisane na jedną z poniższych grup tematycznych:

Grupa artystyczna – nowość!

Dzieci i młodzież dzięki swojej niesamowitej kreatywności potrafią tworzyć nie lada dzieła. 🙂 W tym roku, aby jeszcze bardziej urozmaicić program wyjazdów postanowiliśmy stworzyć grupę, w której koloniści rozwiną wiedzę i umiejętności w zakresie fotografii oraz plastyki. Codzienny blok zajęć pozwoli na zgłębienie tajników fotografii i obróbki zdjęć (tematyka: portrety, natura, perspektywa, efekty specjalne, praca z programem graficznym na komputerze) oraz plastyki (manualne wykonywanie prac plastycznych z zastosowaniem kreatywnych technik ich tworzenia).

Cena: +130zł

Grupa taneczna

Dla tych, którzy lubią się ruszać i chcą nauczyć się tańczyć! Dużo fantastycznej zabawy połączonej z rozwijaniem sprawności ruchowej i pamięci mięśniowej. Stworzymy własne choreografie, nauczymy się wspólnego tańca, może nawet podszkolimy w nim pozostałych kolonistów. 😉 Zabawy ruchowe w rytm muzyki i nauka tańca dla każdego!

Cena: + 100zł

Grupa rekreacyjna

Jeśli żadna z powyższych propozycji nie trafia w Twój gust lub po prostu wolisz plażowanie, spacery i zwiedzanie to grupa rekreacyjna jest właśnie dla Ciebie. 🙂

Cena: +0zł

Atrakcje fakultatywne (realizacja zależy od sytuacji podczas pobytu)

4275M4U3y0n0u1t5b7r2m5h1Y8g7h9h5

Aquapark Reda

3-godzinna wodna frajda z niesamowitymi atrakcjami! 60-metrowy tunel przez akwarium, w którym pływają prawdziwe rekiny, jedyna w europie obrotowa zjeżdżalnia, liczne zjeżdżalnie, brodzik z pirackim statkiem dla najmłodszych i wiele innych atrakcji czeka!

Cena: 65zł

Park Ewolucji Sławotówko

Interaktywna rozmowa z dinozaurem, batyskaf z seansem 7D, Park Dinozaurów,  pojazdy Flinstonów i wiele innych atrakcji w sam raz, by spędzić w nim cały dzień! Poprzez doskonałą zabawę będziemy się również uczyć – poznamy historię poznania naszej planety i człowieka pierwotnego, dinozaury i elementy cywilizacji egipskiej.

Cena: 45zł

Park linowy

Jednorazowe wejście do parku linowego. Park posiada trasy o zróżnicowanym stopniu zaawansowania, dostosowane do wieku i umiejętności uczestników grupy. Dla miłośników adrenaliny na wysokości!

Cena: 30zł