Wczasy nad polskim morzem ze specjalną ofertą dla dzieci!

Zapraszamy do wspólnego wyjazdu do Pogorzelicy, która słynie z piaszczystych plaż i dużych obszarów leśnych oraz bliskości atrakcji dla całej rodziny!

Data: 3.08 – 10.08.2020

Zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym oddanym po renowacji w tym roku. Pokoje 2-,3-, 4-osobowe. Ośrodek dysponuje dużym terenem rekreacyjnym, atestowanym placem zabaw dla dzieci, boiskami do piłki nożnej, koszykowej, siatkowej i siatkówki plażowej.  Pokoje wyposażone są w telewizory, czajniki, parawany i leżaki.

W cenie wyjazdu: noclegów w pokojach 2-4 osobowych z łazienkami, zlokalizowanym 350m  od morza , wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje), ubezpieczenie, NNW 10.000zł, składka na fundusz TFG, ognisko z pieczeniem kiełbasek i muzyką, możliwość korzystania ze strefy rekreacyjnej ośrodka i sprzętu sportowego bez opłat.

Cena nie zawiera: transportu (wczasy z dojazdem własnym)opłaty klimatycznej 2zł/osoba/dzień, parking 10zł/dobę, pobyt psa 15zł/dobę.

Cena: dorośli 1200zł, dzieci do lat 2 – 140zł, dzieci do lat 7 – 490zł, dzieci do lat 15 – 790zł

Pierwsze 10 zgłoszeń dla dorosłych – 1050zł!

Ośrodek Diuna w Pogorzelicy, galeria zdjęć.

Atrakcje w okolicy

Aquapark Sandra Spa w Pogorzelicy

Obiekt zapewnia rozrywkę dla całej rodziny! Zjeżdżalnie, tor przeszkód, jacuzzi, brodzik dla dzieci ze statkiem pirackim pełnym  atrakcji – w trakcie pobytu w Aquaparku nie sposób się nudzić. 🙂

Niechorze

W spacerowej odległości od Pogorzelicy znajduje się Niechorze ze słynną latarnią morską oraz parkiem miniatur latarni morskich. Niechorze to również znany nadmorski kurort z licznymi restauracjami i kawiarniami.

Trzęsacz

Urocza nadmorska miejscowość znana ze ściany kościoła umiejscowionej na klifie tuż nad brzegiem morza. W Muzeum Multimedialnym za pomocną nowoczesnych technologii przedstawiono multimedialną historię Trzęsacza, słynnych ruin kościoła oraz relacji człowieka z żywiołem wody.

Nadmorska Kolej Wąskotorowa

Ta niezwykła atrakcja posłużyć może jako środek transportu do wielu interesujących miejsc. Od Pogorzelicy przez Niechorze, Rewal i Trzęsacz ciągnie się malownicza trasa kolejki.

 

Rewal

Miasto znane z rzeźb wielorybów w  centrum. Na jego terenie znajduje się także ciekawa atrakcja dla całej rodziny – Park Wieloryba, w którym  znajduje się wiele atrakcji: Statek piracki, Wyspa skarbów, cztery krainy tematyczne, ponad 100 eksponatów, dmuchany zamek, plac zabaw, oraz strefa wytchnienia: hamaki i leżaki wraz z zapleczem gastronomicznym