• Post category:Oferta

Zimowisko dla dzieci i młodzieży

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Termin wyjazdu: 9.02-15.02.2020

Na zimowisku w Białym Dunajcu proponujemy  różne poziomy zaawansowania grup narciarskich i snowboardowych, a także grupę rekreacyjną!

Grupy narciarskie i snowboardowe tworzymy dla początkujących oraz tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności jazdy na nartach lub jeżdżą już samodzielnie. Szczegółowe informacje w dalszej części. Czas między śniadaniem, a obiadem będziemy spędzać na stoku, a popołudnia na zwiedzaniu okolic oraz zabawach!

Atrakcje w cenie wyjazdu:

Kulig z ogniskiem

Wozy zaprzęgnięte w piękne konie przewiozą nas ulicami Białego Dunajca na urokliwą polankę, na której czekać nas będzie ognisko i pieczenie kiełbasek oraz rozgrzewające napoje.

Wycieczka do Zakopanego

Podczas wyjazdu zobaczymy słynną skocznię narciarską, zwiedzimy Pęksowe Brzysko, zrobimy zakupy na góralskim targowisku oraz przespacerujemy się Krupówkami.

Wieczór góralski

Podhale ma swoje bogate tradycje muzyczne, wokalne oraz historyczne. Swoją wiedzą o regionie podzielą się z nami górale, którzy zaprezentują tradycyjny strój, pokażą instrumenty i nauczą przyśpiewek. 

Przebierana dyskoteka i pokaz slajdów

Ostatni wieczór to nie tylko pakowanie walizek. Pożegnalna dyskoteka – bal przebierańców, rozdanie nagród oraz slajdy ze zdjęciami z całego wyjazdu! Będzie się działo. 🙂

Noc filmowa z niespodzianką!

Po wszystkich atrakcjach dnia pozwolimy sobie w końcu na nieco odpoczynku od ciągłego ruchu! Poducha, kocyk i… kino! A co to za niespodzianka? Nie możemy zdradzić, ale jesteśmy pewni, że się spodoba.

Wycieczka fakultatywna

Termy Bukovina lub Termy Chochołów – wycieczka fakultatywna

Kilkugodzinne wodne szaleństwo w nowoczesnym obiekcie z mnóstwem atrakcji wodnych!