Zimowisko dla dzieci, młodzieży i rodzin!

Terminy wyjazdów:   17.01 – 23.01.2021     l     24.01 – 30.01.2021

Zimowisko dla dzieci i młodzieży:

Na zimowisku w Białym Dunajcu proponujemy  różne poziomy zaawansowania grup narciarskich i snowboardowych, a także grupę rekreacyjną!

Grupy narciarskie i snowboardowe tworzymy dla początkujących oraz tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności jazdy na nartach lub jeżdżą już samodzielnie. Szczegółowe informacje w dalszej części. Czas między śniadaniem, a obiadem będziemy spędzać na stoku, a popołudnia na zwiedzaniu okolic oraz zabawach!

Cena dla dzieci: 950zł + wybrany pakiet, MOŻLIWOŚĆ WPŁATY ZALICZKI BONEM TURYSTYCZNYM!

W cenie:  transport, zakwaterowanie w pokojach 2-, 3-, 4- osobowych z łazienką, wyżywienie (4 posiłki dziennie), ubezpieczenie, 1-godzinna zabawa na torze saneczkowym, wycieczka do Zakopanego, moc zabaw i atrakcji poza stokiem!

OPCJA 2-TYGODNIOWYCH FERII!
 
Dla prawdziwych pasjonatów zimowego szaleństwa otwieramy możliwość spędzenia w Białym Dunajcu dwóch turnusów bez konieczności wracania do domu.
 
W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z organizatorem.
Cena:1800zł,  1 nocleg z wyżywieniem i opieką pomiędzy turnusami gratis!

Zimowisko dla rodzin:

Chcesz spędzić ferie z rodziną w górach? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. 😉 Rodzice mogą cieszyć się wypoczynkiem w zimowej aurze, a dzieci oddać pod opiekę wykwalifikowanej kadry. W ten sposób spokojnie skorzystacie ze śnieżnego szaleństwa nie rezygnując ze wspólnym chwil w gronie najbliższych – a na pewno oszczędzając wielu nerwów . 😉 Wyjazd wyceniony z dojazdem własnym – możliwość skorzystania z transportu zorganizowanego po kontakcie z organizatorem.
 
      Cena dla dzieci (do lat 6) pozostających pod opieką rodziców, transport własny: 590zł
      Cena dla dorosłych, transport własny: 700zł
      Cena dla dzieci pozostających pod opieką kadry: 950zł
 
Cena zawiera: zakwaterowanie w pokojach rodzinnych 2-,3-,4- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, pełne wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek) ubezpieczenie NNW, animacje dla dzieci, zniżki na karnety, możliwość zorganizowania kuligu rodzinnego/ dla dorosłych, wieczorny wyjazd do Zakopanego autobusem, zniżki na wejście do Term.

Atrakcje w cenie wyjazdu:

Tor saneczkowy

Godzinna śnieżna zabawa na torze saneczkowym o długości 220m! Doskonale przygotowany, oświetlony obiekt z własnym sprzętem do ślizgu zapewni dzieciom (i opiekunom :D) wielu emocji!

Wycieczka do Zakopanego

Podczas wyjazdu zobaczymy słynną skocznię narciarską, podziwiać będziemy słynny styl zakopiańskich domów, zrobimy zakupy na góralskim targowisku oraz przespacerujemy się Krupówkami.

Przebierana dyskoteka i pokaz slajdów

Ostatni wieczór to nie tylko pakowanie walizek. Pożegnalna dyskoteka – bal przebierańców, rozdanie nagród oraz slajdy ze zdjęciami z całego wyjazdu! Będzie się działo. 🙂

Noc filmowa z niespodzianką!

Po wszystkich atrakcjach dnia pozwolimy sobie w końcu na nieco odpoczynku od ciągłego ruchu! Poducha, kocyk i… kino! A co to za niespodzianka? Niektórzy już wiedzą, że charakterystycznie chrupie, jest ciepła i pyszna. 😉

Wycieczka fakultatywna

Termy Bukovina lub Termy Chochołów – wycieczka fakultatywna

Kilkugodzinne wodne szaleństwo w nowoczesnym obiekcie z mnóstwem atrakcji wodnych!

Cena: 70zł

Możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji dla rodzin

w zależności od zainteresowania możliwe będzie zorganizowanie wieczornej wycieczki do Zakopanego (Piwne Spa ;)), wyjazdu na Termy Gorący Potok lub Szaflary, rodzinnego kuligu z ogniskiem.

Grupy i pakiety

Każdy z uczestników wybiera grupę narciarską lub snowboardową lub rekreacyjną.

Grupa narciarska:

Jeździmy “U Jędrola”:
  • nauka jazdy na nartach z instruktorem +350 zł
  • doskonalenie jazdy na nartach z instruktorem +390
Jeździmy na Ski Suche – wyciąg kanapowy:
  • samodzielna jazda na nartach  +380 zł
Wypożyczenie pełnego, nowoczesnego sprzętu +150zł
 

Grupa snowboardowa:

Jeździmy „U Jędrola”:
  • nauka jazdy na snowboardzie +390 zł
  • doskonalenie jazdy na snowboardzie +400 zł
Jeździmy na Ski Suche – wyciąg kanapowy:
  • samodzielna jazda na snowboardzie +380 zł
Wypożyczenie pełnego, nowoczesnrgo sprzętu +150zł
 

Grupa rekreacyjna: +200 zł – wycieczka fakultatywna w cenie!

Uwaga! Grupa wyłącznie dla osób, które nie wybrały jazdy na nartach/snowboardzie.

Coś dla tych, którzy od nart wolą łyżwy, spacery i zwiedzanie. W pakiecie: wyjścia na lodowisko (wypożyczenie sprzętu w cenie), wejście na 3 godziny do Term w Bukowinie Tatrzańskiej lub Chochołowie (czyli wycieczka fakultatywna w cenie!), dodatkowa wycieczka do Zakopanego, odwiedzenie Papugarni, wjazd na Wielką Krokiew, spacery, zabawy na stoku, zjazdy na jabłuszkach (prosimy o zabranie własnego sprzętu).

Grupy tworzą się przy minimum 5 chętnych! Przy mniejszej liczbie chętnych wycena indywidualna.