Grzybowo, 30 lipca - 9 sierpnia 2021

Mamy przyjemność zaprezentować tegoroczną wisienkę na torcie! Kolonia w Grzybowie w komfortowym ośrodku „Szekla” położonym kilka minut spacerem od plaży.

Ośrodek, w którym nocujemy posiada zewnętrzny basen, boisko, siłownię, plac zabaw i ogrodzony, bezpieczny teren, na którym organizować będziemy zabawy i animacje. Zlokalizowany jest w bliskiej odległości od piaszczystych plaż oraz sklepików.

Galeria zdjęć ośrodka: http://szekla-grzybowo.pl/galeria/

W cenie wyjazdu: transport autokarem turystycznym, 10 noclegów w pokojach 3-,4-osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek), opieka wykwalifikowanej kadry pedagogów, ubezpieczenie NNW 10.000zł, wycieczka do Kołobrzegu, 2-godzinne wejście do Aquaparku w Ustroniu Morskim, ustawowa składka na TFG, ustawowa składka na TFP.

Cena nie zawiera: pakietu fakultatywnego, obiadu w dniu wyjazdu (uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę, zatrzymamy się na ciepły posiłek w trasie powrotnej).

Cena: 1550zł + cena wybranej grupy

PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI BONEM TURYSTYCZNYM

Każdy uczestnik musi przed wyjazdem dostarczyć, podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego, papierową wersję karty kwalifikacyjnej!

Program wyjazdu

W cenie wyjazdu przewidujemy realizację programu:
– 2-godzinne wejście do Aquaparku w Ustroniu Morskim,
– wycieczkę do Kołobrzegu (zwiedzanie molo, promenady nadmorskiej, latarnia morska, spacer po starówce),
– Parada Chrztu Kolonisty,
– seanse filmowe w sali kinowej,
– zabawy na terenie ośrodka: basen, tenis stołowy, bilard, siłownia, siatkówka, koszykówka, 
– gry i zabawy integracyjne: podchody, wyścigi rzędów, 100 pytań, konkursy i animacje, Mam Talent,
– ognisko z pieczeniem kiełbasek

Grupy

Na naszych koloniach każdy znajdzie coś dla siebie! Każde dziecko zapisując się na kolonie musi zostać zapisane na jedną z poniższych grup tematycznych:

Grupa windsurfingowa

Od teorii do praktyki! Poznamy rodzaje wiatrów, nazwy zwrotów, części wyposażenia windsurfera, które następnie wykorzystywać będziemy podczas pływania na jeziorze. Wykwalifikowana kadra instruktorów windsurfingu zadba o bezpieczeństwo i dobrą zabawę! 5 zajęć trwających 1,5h.

Pianki dostępne na miejscu (można wziąć również własną), należy zabrać własne buty do wody.

 

Cena: +350zł

 

Grupa sportowa

Zabawy grupowe, konkursy, ćwiczenia ogólnorozwojowe, wykorzystanie infrastruktury miejskiej do zabaw na świeżym powietrzu. Jednym słowem dużo ruchu i jeszcze więcej frajdy! Wszystko to oczywiście pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego i pasjonatów sportu. 🙂

 

Cena: +100zł

DSC_0414

Grupa konna

Gratka dla wielbicieli koni! Jazda na lonży, ciekawe ćwiczenia dostosowane do umiejętności uczestnika,  nauka różnych typów jazdy konnej – to część z programu realizowanego podczas zajęć. 

Podczas pierwszych zajęć instruktorzy jazdy konnej podzielą uczestników na grupy pod względem zaawansowania. Każdy uczestnik będzie odbywał ćwiczenia indywidualnie z instruktorem, dlatego poziom dopasowany będzie do umiejętności.

Cena: +300zł

 

Atrakcje fakultatywne - cennik pojawi się niebawem

laser tag

Laser tag

Laserowy paintball to strategiczna gra grupowa połączona ze świetną zabawą. Liczy się spryt, szybkość i gra zespołowa. Pełne bezpieczeństwo, certyfikowany sprzęt i profesjonalni instruktorzy, z którymi będziemy się bawić przez 2 godziny.

 

Przejażdżka na bananie wodnym

Emocjonująca przejażdżka dla amatorów sportów wodnych! Bezpieczna, asekurowana zabawa na jeziorze, odbywająca się pod okiem doświadczonych instruktorów, którą na długo zapamiętacie.

Lekcja windsurfingu

Chcesz sprawdzić, czy windsurfing jest dla Ciebie? Weź udział w 2-godzinnej lekcji, dzięki której poznasz podstawy, a także postawisz swoje pierwsze kroki na desce windsurfingowej i weźmiesz pędnik w ręce.

pomerania

Pomerania Fun Park

Całodzienna wycieczka do parku rozrywki, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Na miłośników adrenaliny czekają szalone karuzele – Wahadło Extreme i Dragon oraz zjeżdżalnie. Niewątpliwą atrakcją jest Hala Zabaw o powierzchni 3000m^2! Na uczestników czekają także Wodny Świat, Wioska Wikingów, dmuchańce, mini ZOO i wieeele innych atrakcji. 😉

 

P2120469

Poligon wojskowy

Pełna emocji przygoda na poligonie wojskowym! Moc atrakcji – wspinaczka i zjazdy na tyrolce, wykrywacz metalu, tor przeszkód, rozbrajanie miny i wiele innych atrakcji przygotowanych przez byłych wojskowych! Nie obędzie się bez musztry! Zajęcia trwają 4 godziny.