Grzybowo, 29 lipca - 9 sierpnia 2021 - turnus przedłużony o dodatkowy dzień!
BRAK MIEJSC - LISTA REZERWOWA

Mamy przyjemność zaprezentować tegoroczną wisienkę na torcie! Kolonia w Grzybowie w komfortowym ośrodku „Szekla” położonym kilka minut spacerem od plaży.

Ośrodek, w którym nocujemy posiada zewnętrzny basen, boisko, siłownię, plac zabaw i ogrodzony, bezpieczny teren, na którym organizować będziemy zabawy i animacje. Zlokalizowany jest w bliskiej odległości od piaszczystych plaż oraz sklepików.

Galeria zdjęć ośrodka: http://szekla-grzybowo.pl/galeria/

W cenie wyjazdu: transport autokarem turystycznym, 11 noclegów w pokojach 3-,4-osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek), opieka wykwalifikowanej kadry pedagogów, ubezpieczenie NNW 10.000zł, wycieczka do Kołobrzegu, 2-godzinne wejście do Aquaparku w Ustroniu Morskim, ustawowa składka na TFG, ustawowa składka na TFP.

Cena nie zawiera: pakietu fakultatywnego, obiadu w dniu wyjazdu (uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę, zatrzymamy się na ciepły posiłek w trasie powrotnej).

Cena: 1630zł + cena wybranej grupy

PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI BONEM TURYSTYCZNYM

Każdy uczestnik musi przed wyjazdem dostarczyć, podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego, papierową wersję karty kwalifika

cyjnej!

 

Program wyjazdu

W cenie wyjazdu przewidujemy realizację programu:
– 2-godzinne wejście do Aquaparku w Ustroniu Morskim,
– wycieczkę do Kołobrzegu (zwiedzanie molo, promenady nadmorskiej, latarnia morska, spacer po starówce),
– Parada Chrztu Kolonisty,
– seanse filmowe w sali kinowej,
– zabawy na terenie ośrodka: basen, tenis stołowy, bilard, siłownia, siatkówka, koszykówka, 
– gry i zabawy integracyjne: podchody, wyścigi rzędów, 100 pytań, konkursy i animacje, Mam Talent,
– ognisko z pieczeniem kiełbasek

Grupy

Na naszych koloniach każdy znajdzie coś dla siebie! Każde dziecko zapisując się na kolonie musi zostać zapisane na jedną z poniższych grup tematycznych:

Grupa windsurfingowa

Od teorii do praktyki! Poznamy rodzaje wiatrów, nazwy zwrotów, części wyposażenia windsurfera, które następnie wykorzystywać będziemy podczas pływania na jeziorze. Wykwalifikowana kadra instruktorów windsurfingu zadba o bezpieczeństwo i dobrą zabawę! 5 zajęć trwających 1,5h.

Pianki dostępne na miejscu (można wziąć również własną), należy zabrać własne buty do wody.

 

Cena: +350zł

 

Grupa sportowa

Zabawy grupowe, konkursy, ćwiczenia ogólnorozwojowe, wykorzystanie infrastruktury miejskiej do zabaw na świeżym powietrzu. Jednym słowem dużo ruchu i jeszcze więcej frajdy! Wszystko to oczywiście pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego i pasjonatów sportu. 🙂

 

Cena: +100zł

DSC_0414

Grupa konna

Gratka dla wielbicieli koni! Jazda na lonży, ciekawe ćwiczenia dostosowane do umiejętności uczestnika,  nauka różnych typów jazdy konnej – to część z programu realizowanego podczas zajęć. 

Podczas pierwszych zajęć instruktorzy jazdy konnej podzielą uczestników na grupy pod względem zaawansowania. Każdy uczestnik będzie odbywał ćwiczenia indywidualnie z instruktorem, dlatego poziom dopasowany będzie do umiejętności.

Cena: +300zł

 

Atrakcje fakultatywne - cennik pojawi się niebawem

laser tag

Laser tag

Laserowy paintball to strategiczna gra grupowa połączona ze świetną zabawą. Liczy się spryt, szybkość i gra zespołowa. Pełne bezpieczeństwo, certyfikowany sprzęt i profesjonalni instruktorzy, z którymi będziemy się bawić przez 2 godziny.

Cena: 60zł

 

Przejażdżka na bananie wodnym

Emocjonująca przejażdżka dla amatorów sportów wodnych! Bezpieczna, asekurowana zabawa na jeziorze, odbywająca się pod okiem doświadczonych instruktorów, którą na długo zapamiętacie.

Cena: 50zł

Lekcja windsurfingu

Chcesz sprawdzić, czy windsurfing jest dla Ciebie? Weź udział w 2-godzinnej lekcji, dzięki której poznasz podstawy, a także postawisz swoje pierwsze kroki na desce windsurfingowej i weźmiesz pędnik w ręce.

Cena: 70zł

pomerania

Pomerania Fun Park

Całodzienna wycieczka do parku rozrywki, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Na miłośników adrenaliny czekają szalone karuzele – Wahadło Extreme i Dragon oraz zjeżdżalnie. Niewątpliwą atrakcją jest Hala Zabaw o powierzchni 3000m^2! Na uczestników czekają także Wodny Świat, Wioska Wikingów, dmuchańce, mini ZOO i wieeele innych atrakcji. 😉

Cena: 75zł

 

P2120469

Poligon wojskowy

Pełna emocji przygoda na poligonie wojskowym! Moc atrakcji – wspinaczka i zjazdy na tyrolce, wykrywacz metalu, tor przeszkód, rozbrajanie miny i wiele innych atrakcji przygotowanych przez byłych wojskowych! Nie obędzie się bez musztry! Zajęcia trwają 4 godziny.

Cena: 70zł