Grzybowo, 28 lipca - 7 sierpnia 2022 TURNUS DLA MŁODZIEŻY 12+

BRAK MIEJSC! Lista rezerwowa

LISTA REZERWOWA – ZAPISZ TUTAJ

 

Mamy przyjemność zaprezentować tegoroczną propozycję dla młodzieży 12+! Kolonia w Grzybowie w komfortowym ośrodku „Szekla” położonym kilka minut spacerem od plaży.

Ośrodek, w którym nocujemy posiada zewnętrzny basen, boisko, siłownię, plac zabaw i ogrodzony, bezpieczny teren, na którym organizować będziemy zabawy i animacje. Zlokalizowany jest w bliskiej odległości od piaszczystych plaż oraz sklepików.

W cenie wyjazdu: transport autokarem turystycznym, 10 noclegów w pokojach 3-,4-,5- osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek), opieka wykwalifikowanej kadry pedagogów, ubezpieczenie NNW 10.000zł, wycieczka do Kołobrzegu, ustawowa składka na TFG, ustawowa składka na TFP.

Cena nie zawiera: pakietu fakultatywnego, obiadu w dniu wyjazdu (uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę, zatrzymamy się na ciepły posiłek w trasie powrotnej).

Cena: 1980zł + cena wybranej grupy

Wyjazdy z Bielawy, Dzierżoniowa i Świnicy w godzinach porannych.

PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI BONEM TURYSTYCZNYM

Każdy uczestnik musi przed wyjazdem dostarczyć, podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego, papierową wersję karty kwalifikacyjnej.

 Galeria zdjęć ośrodka: http://szekla-grzybowo.pl/galeria/

 

Program wyjazdu

W cenie wyjazdu przewidujemy realizację programu:
wycieczkę do Kołobrzegu  molo, przejście promenadą nadmorską, latarnia morska, spacer po starówce),
2-godzinną zabawę w Aquaparku w Ustroniu Morskim
– Parada Chrztu Kolonisty,
– seanse filmowe w sali kinowej,
– zabawy na terenie ośrodka: basen, tenis stołowy, bilard, siłownia, siatkówka, koszykówka, 
– gry i zabawy integracyjne: podchody, wyścigi rzędów, 100 pytań, konkursy i animacje, Mam Talent,
– ognisko z pieczeniem kiełbasek

Grupy

Na naszych koloniach każdy znajdzie coś dla siebie! Każde dziecko zapisując się na kolonie musi zostać zapisane na jedną z poniższych grup tematycznych:

Grupa windsurfingowa

Od teorii do praktyki! Poznamy rodzaje wiatrów, nazwy zwrotów, części wyposażenia windsurfera, które następnie wykorzystywać będziemy podczas pływania na jeziorze. Wykwalifikowana kadra instruktorów windsurfingu zadba o bezpieczeństwo i dobrą zabawę! 5 zajęć trwających 1,5h.

Pianki dostępne na miejscu (można wziąć również własną), należy zabrać własne buty do wody.

Cena: +350zł

Grupa sportowa

Zabawy grupowe, konkursy, ćwiczenia ogólnorozwojowe, wykorzystanie infrastruktury miejskiej do zabaw na świeżym powietrzu. Jednym słowem dużo ruchu i jeszcze więcej frajdy! Wszystko to oczywiście pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego i pasjonatów sportu. 🙂

 

Cena: +100zł

Grupa rekreacyjna

Trochę więcej plażowania i spacerów. 🙂 W grupie rekreacyjnej nie zabraknie animacji, zabaw i konkursów. Coś dla fanów prawdziwego nadmorskiego wypoczynku.

Cena: +0zł

Atrakcje fakultatywne - cennik pojawi się niebawem

laser tag

Laser tag

Laserowy paintball to strategiczna gra grupowa połączona ze świetną zabawą. Liczy się spryt, szybkość i gra zespołowa. Pełne bezpieczeństwo, certyfikowany sprzęt i profesjonalni instruktorzy, z którymi będziemy się bawić przez  ok. 3 godziny.

+70zł

pomerania

Pomerania Fun Park

Całodzienna wycieczka do parku rozrywki, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Na miłośników adrenaliny czekają szalone karuzele – Wahadło Extreme i Dragon oraz zjeżdżalnie. Niewątpliwą atrakcją jest Hala Zabaw o powierzchni 3000m^2! Na uczestników czekają także Wodny Świat, Wioska Wikingów, dmuchańce, mini ZOO i wieeele innych atrakcji. 😉

+80zł