• Post category:Oferta

Pogorzelica, 21 lipca - 31 lipca - BRAK MIEJSC, LISTA REZERWOWA

W Pogorzelicy znajdują się piaszczyste plaże,  a w odległości spacerowej Niechorze, które znane jest przede wszystkim z przepięknie odnowionej, wysokiej na 45 m latarni morskiej o bardzo ciekawej historii! Przez Pogorzelicę i Niechorze przejeżdża kolej wąskotorowa . Na tym turnusie spełnią się marzenia poszukiwaczy adrenaliny za sprawą zajęć na poligonie wojskowym!

W cenie wyjazdu: transport autokarem turystycznym, 10 noclegów w pokojach 3-,4-osobowych z łazienkami ( ośrodek Diuna Pogorzelica), pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek), opieka wykwalifikowanej kadry pedagogów, opieka medyczna w ośrodku. ubezpieczenie NNW 10.000zł, ustawowa składka na TFG, ustawowa składka na TFP, wycieczka do latarni w Niechorzu, wycieczka do Rewala i do Trzęsacza, ognisko z pieczeniem kiełbasek. pakiet zabaw i animacji

Cena nie zawiera: pakietu fakultatywnego, obiadu w dniu wyjazdu (uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę, zatrzymamy się na ciepły posiłek w trasie powrotnej).

Cena: 1490zł + cena wybranej grupy

PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI BONEM TURYSTYCZNYM

TRWAJĄ ZAPISY

Każdy uczestnik musi przed wyjazdem dostarczyć, podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego, papierową wersję karty kwalifikacyjnej, którą otrzyma wraz z umową w wiadomości mailowej.

W cenie wyjazdu przewidujemy realizację programu:
– wycieczkę do Rewala i Trzęsacza (słynna ściana kościoła na klifie)
– wycieczkę Niechorza ze zwiedzaniem latarni morskiej
– Parada Chrztu Kolonisty,
– seanse filmowe,
– zabawy na terenie ośrodka: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, 
– gry i zabawy integracyjne: podchody, wyścigi rzędów, 100 pytań, konkursy i animacje, Mam Talent,
– ognisko z pieczeniem kiełbasek

Grupy

Na naszych koloniach każdy znajdzie coś dla siebie! Każde dziecko zapisując się na kolonie musi zostać zapisane na jedną z poniższych grup tematycznych:

Grupa rekreacyjna

W tym roku nowość – dwie grupy rekreacyjne – jedna z nich tylko dla młodzieży 13+!

Trochę więcej plażowania i spacerów. 🙂 W grupie rekreacyjnej nie zabraknie animacji, zabaw i konkursów. Coś dla fanów prawdziwego nadmorskiego wypoczynku.

Cena: 0zł

Grupa militarna

To przygoda, którą będziecie długo wspominać! Poligon wojskowy, paintball, zespołowe budowanie tratwy i próba wody, zabawa poszukiwaczem metalu, wspinaczka i zjazdy na tyrolce, tor przeszkód, rozbrajanie miny, przygoda 24h – z nocowaniem w wojskowych pałatkach, jazda konna… to nawet nie połowa czekających na Was atrakcji! 3 spotkania trwające 4 godziny (łącznie 12 godzin) oraz 24- godzinna przygoda z noclegiem.

 

Cena: 300zł

Grupa sportowa

Zabawy grupowe, konkursy, ćwiczenia ogólnorozwojowe, wykorzystanie infrastruktury miejskiej do zabaw na świeżym powietrzu. Jednym słowem dużo ruchu i jeszcze więcej frajdy! Wszystko to oczywiście pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego i pasjonatów sportu.

Zajęcia odbywają się codziennie i trwają około 3h.

 Cena: 100zł

 

Grupa taneczna

Dla tych, którzy lubią się ruszać i chcą nauczyć się tańczyć! Dużo fantastycznej zabawy połączonej z rozwijaniem sprawności ruchowej i pamięci mięśniowej. Stworzymy własne choreografie, nauczymy się wspólnego tańca, może nawet podszkolimy w nim pozostałych kolonistów.  Zabawy ruchowe w rytm muzyki i nauka tańca dla każdego!

Zajęcia odbywają się codziennie i trwają około 2h.

Cena: 100zł

Atrakcje fakultatywne - cennik pojawi się niebawem

b15m

Aquapark Sandra Spa w Pogorzelicy

Zabawa w parku wodnym z atrakcjami dla dzieci! Statek z armatkami wodnymi, tory przeszkód, zjeżdżalnie i strefa zewnętrzna. Pobyt 1,5h.

Cena: 40zł

 

laser tag

Laser tag

Laserowy paintball to strategiczna gra grupowa połączona ze świetną zabawą. Liczy się spryt, szybkość i gra zespołowa. Pełne bezpieczeństwo, certyfikowany sprzęt i profesjonalni instruktorzy, z którymi będziemy się bawić przez 2 godziny.

Cena: 60zł

P2120469

Poligon wojskowy

Pełna emocji przygoda na poligonie wojskowym! Moc atrakcji – wspinaczka i zjazdy na tyrolce, wykrywacz metalu, tor przeszkód, rozbrajanie miny i wiele innych atrakcji przygotowanych przez byłych wojskowych! Nie obędzie się bez musztry! Zajęcia trwają 4 godziny.

Cena: 70zł