Wicie, 7 - 18 lipca 2021 BRAK MIEJSC - LISTA REZERWOWA

Niestety na ten moment wszystkie miejsca na kolonię w Wiciu zostały zarezerwowane. Istnieje jednak szansa, że  pod koniec marca pojawi się kilka wolnych miejsc, dlatego otwieramy możliwość zapisu na listę rezerwową. W momencie zwolnienia się miejsc, otrzymają Państwo informację o możliwości dokonania zapisu.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA LISTĘ REZERWOWĄ

Mamy przyjemność zaprezentować tegoroczną NOWOŚĆ! Kolonia w Wiciu z 11 noclegami!

Ośrodek, w którym nocujemy (Diuna Wicie)  posiada boisko wielofunkcyjne, plac zabaw i ogrodzony, bezpieczny teren, na którym organizować będziemy zabawy i animacje. Zlokalizowany jest w bliskiej odległości od piaszczystych plaż oraz sklepików.

Galeria zdjęć ośrodka: https://www.mojadiuna.pl/diuna-wicie/

W cenie wyjazdu: transport autokarem turystycznym, 11 noclegów w pokojach 3-,4-osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek), opieka wykwalifikowanej kadry pedagogów, ubezpieczenie NNW 10.000zł, wycieczka do Jarosławca, wycieczka nad Jezioro Wicko, wycieczka do Darłowa, ustawowa składka na TFG, ustawowa składka na TFP.

Cena nie zawiera: pakietu fakultatywnego, obiadu w dniu wyjazdu (uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę, zatrzymamy się na ciepły posiłek w trasie powrotnej).

Cena: 1590zł + cena wybranej grupy

PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI BONEM TURYSTYCZNYM

Każdy uczestnik musi przed wyjazdem dostarczyć, podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego, papierową wersję karty kwalifikacyjnej!

 
 

Program wyjazdu

W cenie wyjazdu przewidujemy realizację programu:
– wycieczka do Jarosławca
– wycieczka nad Jezioro Wicko leżące w całości na terenie Obszaru Chronionego Krajobrazu „Pas Pobrzeża na Zachód od Ustki”
– wycieczka do Darłowa
– Parada Chrztu Kolonisty,
– seanse filmowe, karaoke, Just Dance, dyskoteki
– zabawy na terenie ośrodka:tenis stołowy, boisko wielofunkcyjne – siatkówka, koszykówka, 
– gry i zabawy integracyjne: podchody, wyścigi rzędów, 100 pytań, konkursy i animacje, Mam Talent,
– ognisko z pieczeniem kiełbasek

Grupy

Na naszych koloniach każdy znajdzie coś dla siebie! Każde dziecko zapisując się na kolonie musi zostać zapisane na jedną z poniższych grup tematycznych:

Grupa fotograficzna

Jak wykonać ciekawe, kreatywne zdjęcia? Jak obsługiwać aparat i obrabiać zdjęcia w programie graficznym? Na te i wiele więcej pytań odpowiemy sobie podczas zajęć blokowych grupy fotograficznej. Zajęcia z profesjonalnym fotografem z pewnością wzniosą poziom wykonywanych zdjęć na wyższy poziom! Nowe profilowe na Fb gwarantowane. 😀

Cena: +130zł

Grupa sportowa

Zabawy grupowe, konkursy, ćwiczenia ogólnorozwojowe, wykorzystanie infrastruktury miejskiej do zabaw na świeżym powietrzu. Jednym słowem dużo ruchu i jeszcze więcej frajdy! Wszystko to oczywiście pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego i pasjonatów sportu. 🙂

 

Cena: +100zł

37197264_1077623405719345_7186657583988473856_o

Grupa plastyczna 

Widzieliśmy już nie raz, co małe rączki naszych kolonistów potrafią stworzyć i jesteśmy zachwyceni. Pod okiem plastyka, grupa wykona prace z wykorzystaniem kreatywnych metod z niebanalnych materiałów! Ogranicza nas tylko nasza kreatywność. 😉

Cena: +130zł

Grupa rekreacyjna

Trochę więcej plażowania i spacerów. 🙂 W grupie rekreacyjnej nie zabraknie animacji, zabaw i konkursów. Coś dla fanów prawdziwego nadmorskiego wypoczynku.

Cena: +0zł

Atrakcje fakultatywne

panorama
Aquapark Panorama Morska
 
2,5 – godzinny pobyt w jednym z największych Aquaparków nad Polskim morzem!

Atrakcji na pewno nie zabraknie – 10 zjeżdżalni, fala morska, powietrzne gejzery, baseny wewnętrzne i zewnętrzne, rwąca rzeka i wiele innych.

Cena: ok. 60zł

Park Edukacji i Rozrywki Leonardia

Miejsce, którego właściciele zgromadzili ponad 100 gier z całego świata, wykonanych głównie z drewna. Aby wygrać, uczestnicy będą musieli wykazać się zręcznością, refleksem, sprytem i logicznym myśleniem. Pobyt w parku trwa 3 godziny.

Cena: 40zł

Lekcja windsurfingu

Chcesz sprawdzić, czy windsurfing jest dla Ciebie? Weź udział w
2-godzinnej lekcji, dzięki której poznasz podstawy, a także postawisz swoje pierwsze kroki na desce windsurfingowej i weźmiesz pędnik w ręce.

Cena: 60zł