Wicie, 5 - 15 lipca 2022

Ośrodek, w którym nocujemy (Diuna Wicie)  posiada boisko wielofunkcyjne, plac zabaw i ogrodzony, bezpieczny teren, na którym organizować będziemy zabawy i animacje. Zlokalizowany jest w bliskiej odległości od piaszczystych plaż oraz sklepików.

Galeria zdjęć ośrodka: https://www.mojadiuna.pl/diuna-wicie/

W cenie wyjazdu: transport autokarem turystycznym, 10 noclegów w pokojach 5-osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek), opieka wykwalifikowanej kadry pedagogów, całodobowa opieka pielęgniarki, ubezpieczenie NNW 10.000zł, wycieczka do Jarosławca, wycieczka do Darłowa, ustawowa składka na TFG, ustawowa składka na TFP, VAT.

Cena nie zawiera: pakietu fakultatywnego, obiadu w dniu wyjazdu (uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę, zatrzymamy się na ciepły posiłek w trasie powrotnej).

Cena: 1860zł + cena wybranej grupy

Wyjazdy z Bielawy, Dzierżoniowa i Świnicy w godzinach porannych.

PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI BONEM TURYSTYCZNYM

Każdy uczestnik musi przed wyjazdem dostarczyć, podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego, papierową wersję karty kwalifikacyjnej!

 
 

Program wyjazdu

W cenie wyjazdu przewidujemy realizację programu:
– wycieczka do Jarosławca
– wycieczka do Darłowa
– Parada Chrztu Kolonisty,
– seanse filmowe, karaoke, Just Dance, dyskoteki
– zabawy na terenie ośrodka:tenis stołowy, boisko wielofunkcyjne – siatkówka, koszykówka, piłka nożna
– gry i zabawy integracyjne: podchody, wyścigi rzędów, 100 pytań, konkursy i animacje, Mam Talent,
– ognisko z pieczeniem kiełbasek

 

Grupy

Na naszych koloniach każdy znajdzie coś dla siebie! Każde dziecko zapisując się na kolonie musi zostać zapisane na jedną z poniższych grup tematycznych:

geert-pieters-NbpUM86Jo8Y-unsplash

NOWOŚĆ! Grupa fitness

Lubisz ruch? Chcesz wzmocnić mięśnie, rozciągnąć ciało i spalać zbędne kalorie? Od piłki nożnej wolisz zumbę? Oto grupa dla Ciebie! W atmosferze zabawy i wsparcia zadbamy wspólnie o wymarzoną formę. Codzienne, różnorodne zajęcia pozwolą wzmocnić całe ciało i zachęcić do kolejnych działań na rzecz swojego zdrowia. To doskonała odpowiedź na siedzący tryb życia.

Cena: +100zł

anna-kolosyuk-D5nh6mCW52c-unsplash

Grupa artystyczna

Dla lubiących pracę twórczą, plastykę i sztukę, chętnych do rozwijania umiejętności manualnych. Wspólne tworzenie większych projektów grupowych, jak i praca nad pamiątkami znad morza, które z dumą będziecie nosić po powrocie do domu. Nie musicie niczego zabierać ze sobą – wszystkie materiały będą czekać na Was i Waszą kreatywność.

      Cena: +150zł
zaplecze3_wicie

Grupa sportowa

Zabawy grupowe, konkursy, ćwiczenia ogólnorozwojowe, wykorzystanie infrastruktury ośrodka oraz miejskiej do zabaw na świeżym powietrzu. Jednym słowem dużo ruchu i jeszcze więcej frajdy! Wszystko to oczywiście pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego i pasjonatów sportu. 🙂

Cena: +100zł

96303660_1629688510512829_978676983510597632_o

Grupa rekreacyjna

Trochę więcej plażowania i spacerów. 🙂 W grupie rekreacyjnej nie zabraknie animacji, zabaw i konkursów. Coś dla fanów prawdziwego nadmorskiego wypoczynku.

Cena: +0zł

Atrakcje fakultatywne - ceny pojawią się niebawem

panorama
Aquapark Panorama Morska
 
2,5 – godzinny pobyt w jednym z największych Aquaparków nad Polskim morzem! Atrakcji na pewno nie zabraknie – 10 zjeżdżalni, fala morska, powietrzne gejzery, baseny wewnętrzne i zewnętrzne, rwąca rzeka i wiele innych.
 
+70zł

 

 

Park Edukacji i Rozrywki Leonardia

Miejsce, którego właściciele zgromadzili ponad 100 gier z całego świata, wykonanych głównie z drewna. Aby wygrać, uczestnicy będą musieli wykazać się zręcznością, refleksem, sprytem i logicznym myśleniem. Pobyt w parku trwa około 3 godziny.

+35zł