ZIMOWISKO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Terminy wyjazdów:   30.01 – 05.02.2022     l     06.02 – 12.02.2022

Na zimowisku w Białym Dunajcu proponujemy  różne poziomy zaawansowania grup narciarskich i snowboardowych, a także grupę rekreacyjną! Każdy z uczestników musi wybrać jedną z grup, a dodatkowo narciarze, snowboardziści i rodziny mogą urozmaicić wyjazd pakietem fakultatywnym. Uczestnicy grupy rekreacyjnej mają go w cenie wyjazdu.

Grupy narciarskie i snowboardowe tworzymy dla początkujących oraz tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności jazdy na nartach lub jeżdżą już samodzielnie. Szczegółowe informacje w dalszej części.

Czas między śniadaniem, a obiadem będziemy spędzać na stoku, a popołudnia na zwiedzaniu okolic oraz zabawach!

Cena dla dzieci: 1150zł + wybrana grupa

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI BONEM TURYSTYCZNYM

Cena zawiera:  transport, 6 noclegów – zakwaterowanie w pokojach 3-, 4-, 5- osobowych z łazienką, wyżywienie (4 posiłki dziennie),  wycieczka do Zakopanego, kulig z zaprzęgiem konnym oraz ogniskiem i pieczeniem kiełbasek, moc zabaw i atrakcji poza stokiem (projekcje filmowe, dyskoteki, konkursy)!

Cena nie zawiera: wypożyczenia sprzętu narciarskiego/snowboardowego (+200zł za pełen pakiet na cały pobyt), wycieczek fakultatywnych, obiadu w dniu wyjazdu (zatrzymamy się na ciepły posiłek na trasie).

OPCJA 2-TYGODNIOWYCH FERII!
 
Dla prawdziwych pasjonatów zimowego szaleństwa otwieramy możliwość spędzenia w Białym Dunajcu dwóch turnusów bez konieczności wracania do domu.
W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z organizatorem.
Cena: 2190zł + wybrane pakiety,  1 nocleg z wyżywieniem i opieką pomiędzy turnusami gratis!

ZIMOWISKO DLA RODZIN

Terminy wyjazdów:   30.01 – 05.02.2022     l     06.02 – 12.02.2022
Chcesz spędzić ferie z rodziną w górach? Mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. 😉 Rodzice mogą cieszyć się wypoczynkiem w zimowej aurze, a dzieci oddać pod    
opiekę wykwalifikowanej kadry. W ten sposób spokojnie skorzystacie ze śnieżnego szaleństwa nie rezygnując ze wspólnym chwil w gronie najbliższych – a na pewno
oszczędzając wielu nerwów . 😉
 
      Cena dla dzieci do lat 3 pozostających pod opieką rodziców, transport własny: 150zł 
      Cena dla dzieci do lat 6 pozostających pod opieką rodziców, transport własny: 750zł
      Cena dla dorosłych, transport własny: 920zł
      Dzieci pozostające pod opieką kadry rozliczane są jako uczestnicy zimowiska dla dzieci i młodzieży, mają zapewniony transport i wszystkie atrakcje zgodnie z ofertą.
 
Cena zawiera: zakwaterowanie w pokojach 2- osobowych lub na życzenie 3-,4- osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, pełne wyżywienie (3 posiłki + podwieczorek) ubezpieczenie NNW, animacje dla dzieci, kulig zaprzęgiem konnym z ogniskiem i kiełbaskami, wieczorny wyjazd do Zakopanego autobusem, opłata na TFG i TFP, zniżki na karnety oraz zniżki na  wejście do Term. Możliwe zorganizowanie dodatkowych atrakcji (biesiada góralska, wejście do piwnego spa).
Cena nie zawiera: transportu (+150zł/osoba)

 

Atrakcje w cenie wyjazdu

Kulig z ogniskiem
 
Przejażdżka wozami zaprzężonymi w konie, ognisko z pieczeniem kiełbasek i powrót nocą z płonącymi pochodniami. Atrakcja, która na długo zapadnie w pamięć. 😉

Wycieczka do Zakopanego

Podczas wyjazdu zobaczymy słynną skocznię narciarską, podziwiać będziemy charakterystyczny styl zakopiańskich domów, zrobimy zakupy na góralskim targowisku oraz przespacerujemy się Krupówkami.

Zabawy poza stokiem

A po zimowym, śnieżnym szaleństwie czeka nas moc zabaw i animacji – tenis stołowy, bilard, dyskoteki, seanse filmowe, konkursy. Na pewno nikt nie będzie się nudził. 🙂

Pakiet fakultatywny

Pakiet fakultatywny to dwie atrakcje w cenie 100zł, którymi można urozmaicić wyjazd! Pakiet jest już w cenie grupy rekreacyjnej.

Termy Bukovina lub Termy Chochołów

Kilkugodzinne (ok 3h) wodne szaleństwo w nowoczesnym obiekcie z mnóstwem atrakcji wodnych!

Możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji dla rodzin

w zależności od zainteresowania możliwe będzie zorganizowanie wieczornej wycieczki na Termy Gorący Potok lub Szaflary, wspólnego wyjścia do pobliskiej restauracji na kolację regionalną.

Tor saneczkowy

Dwugodzinna śnieżna zabawa na torze saneczkowym o długości 220m! Doskonale przygotowany, oświetlony obiekt z własnym sprzętem do ślizgu dostarczy dzieciom (i dorosłym :D) wielu emocji!

Grupy i pakiety

Każdy z uczestników wybiera grupę narciarską lub snowboardową lub rekreacyjną. Grupy tworzymy od min. 5 uczestników.

Grupa narciarska:

Jeździmy “U Jędrola” oraz na „SkiSuche”(kanapa):

  • nauka jazdy na nartach z instruktorem +400 zł
  • doskonalenie jazdy na nartach z instruktorem +420
  • samodzielna jazda na nartach  +420 zł

Wypożyczenie pełnego, nowoczesnego sprzętu +200zł

 

colin-lloyd-LOh-9PgdPZw-unsplash

Grupa snowboardowa:

Jeździmy „U Jędrola” oraz na „SkiSuche” (kanapa):

  • nauka jazdy na snowboardzie +440 zł
  • doskonalenie jazdy na snowboardzie +460 zł
  • samodzielna jazda na snowboardzie +420 zł

Wypożyczenie pełnego, nowoczesnego sprzętu +200zł

 

2

Grupa rekreacyjna:

dla osób, które nie wybrały grupy narciarskiej ani snowboardowej!

Coś dla tych, którzy od nart wolą łyżwy, spacery i zwiedzanie. W pakiecie: wyjście na lodowisko (wypożyczenie sprzętu w cenie), wejście na 3 godziny do Term w Bukowinie Tatrzańskiej lub Chochołowie oraz dwugodzinna zabawa na torze saneczkowym, dodatkowa wycieczka do Zakopanego,  wjazd na Wielką Krokiew, spacery, zabawy na stoku, zjazdy na jabłuszkach (prosimy o zabranie własnego sprzętu).

Cena: 200zł