Kiedy ostatnio zwiedzaliście Wrocław? A kiedy ostatnio odwiedziliście największy w Polsce Jarmark Bożonarodzeniowy? Czasem nie trzeba wyjeżdżać za granicę, żeby dowiedzieć się ciekawych rzeczy i poczuć magię świąt. Tegoroczny Jarmark będzie równie rozbudowany jak w poprzednich edycjach – zajmie pierzeję północną, wschodnią i południową rynku oraz ul. Oławską, ul. Świdnicką oraz Plac Solny. Przewidziano rozstawienie atrakcji dla dzieci i dorosłych – Bajkowego Lasu, Młyna z Piernikami oraz Domków Pod Krasnalem, Kominkowego i na Solnym, w których będzie można rozgrzać się przy ciepłych napojach. Na Jarmarku dodatkowo znajdziemy dziesiątki stoisk z rękodziełem, wyrobami regionalnymi i zagranicznymi, ozdobami świątecznymi oraz inspiracjami na świąteczne prezenty. Nie zabraknie również stoisk gastronomicznych z różnorodnymi potrawami i łakociami. 

W programie: wjazd na punkt widokowy Katedry św. Jana Chrzciciela we Wrocławiu, 2-godzinne zwiedzanie Wrocławia wypełnione ciekawostkami o mieście (Ostrów Tumski i Stare Miasto), 3-godzinny czas wolny na Wrocławskim Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Data: 11 grudnia 2021

Wyjazdy z:  Dzierżoniowa (13:00), Świdnicy (13:20) – powrót w godzinach wieczornych, ok. 21:30

Cena: 50zł dorośli, 40zł dzieci

W cenie: przejazd autokarem na trasie Dzierżoniów – Świdnica – Wrocław – Świdnica – Dzierżoniów, bilet na punkt widokowy Katedry św. Jana Chrzciciela, ok. 2-godzinne zwiedzanie Wrocławia z pilotem.

ZAPISY:  FORMULARZ REZERWACYJNY – formularz nie jest automatyczny, otrzymają Państwo potwierdzenie do 48h od wpisu.