Pogorzelica, 6 - 16 sierpnia 2022

W Pogorzelicy znajdują się piaszczyste plaże,  a w odległości spacerowej Niechorze, które znane jest przede wszystkim z przepięknie odnowionej, wysokiej na 45 m latarni morskiej o bardzo ciekawej historii! Ale naszych kolonistów zainteresuje znacznie bardziej rozbudowana oferta skierowana do poszukiwaczy adrenaliny!

W cenie wyjazdu: transport autokarem turystycznym, 10 noclegów w pokojach 4-,5-osobowych z łazienkami ( ośrodek Diuna Pogorzelica), pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek), opieka wykwalifikowanej kadry pedagogów, opieka medyczna w ośrodku, ubezpieczenie NNW 10.000zł, ustawowa składka na TFG, ustawowa składka na TFP, wycieczka do latarni w Niechorzu, wycieczka do Rewala i do Trzęsacza, ognisko z pieczeniem kiełbasek, pakiet zabaw i animacji, VAT.

Cena nie zawiera: pakietu fakultatywnego, obiadu w dniu wyjazdu (uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę, zatrzymamy się na ciepły posiłek w trasie powrotnej).

Cena: 1860zł + cena wybranej grupy

Wyjazdy z Bielawy, Dzierżoniowa i Świnicy w godzinach porannych.

PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI BONEM TURYSTYCZNYM

Każdy uczestnik musi przed wyjazdem dostarczyć, podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego, papierową wersję karty kwalifikacyjnej, którą otrzyma wraz z umową w wiadomości mailowej.

W cenie wyjazdu przewidujemy realizację programu:
– wycieczkę do Rewala i Trzęsacza (słynna ściana kościoła na klifie)
– wycieczkę Niechorza ze zwiedzaniem latarni morskiej
– Parada Chrztu Kolonisty,
– seanse filmowe,
– zabawy na terenie ośrodka: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, 
– gry i zabawy integracyjne: podchody, wyścigi rzędów, 100 pytań, konkursy i animacje, Mam Talent,
– ognisko z pieczeniem kiełbasek

Grupy

Na naszych koloniach każdy znajdzie coś dla siebie! Każde dziecko zapisując się na kolonie musi zostać zapisane na jedną z poniższych grup tematycznych:

Włochy 26 czerwca - 6 lipca(2)
NOWOŚĆ! Grupa detektywistyczna
 
Nowa propozycja dla fanów zagadek, łamigłówek i zabawy! Zostań Sherlockiem i rozwiązuj zadania gier miejskich. Naucz się posługiwania kompasem i ćwicz orientację w terenie podczas gier terenowych. Twórz zadania dla innych i przyjmuj wyzwania! Będzie liczyć się spryt, umiejętność logicznego myślenia, szybkość i zapał. 🙂
 
Cena: +150zł
SAM_2051

Grupa militarna

To przygoda, którą będziecie długo wspominać! Poligon wojskowy, paintball, zespołowe budowanie tratwy i próba wody, zabawa poszukiwaczem metalu, wspinaczka i zjazdy na tyrolce, tor przeszkód, rozbrajanie miny, przygoda 24h – z nocowaniem w wojskowych pałatkach, jazda konna… to nawet nie połowa czekających na Was atrakcji! 3 spotkania trwające 4 godziny (łącznie 12 godzin) oraz 24- godzinna przygoda z noclegiem.

Cena: +390zł

zaplecze1_wicie

Grupa sportowa

Zabawy grupowe, gry zespołowe, ćwiczenia ogólnorozwojowe, wykorzystanie infrastruktury miejskiej do zabaw na świeżym powietrzu. Jednym słowem dużo ruchu i jeszcze więcej frajdy! Wszystko to oczywiście pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego i pasjonatów sportu.

Zajęcia odbywają się codziennie i trwają około 3h.

 Cena: +100zł

96303660_1629688510512829_978676983510597632_o

Grupa rekreacyjna

Trochę więcej plażowania i spacerów. 🙂 W grupie rekreacyjnej nie zabraknie animacji, zabaw i konkursów. Coś dla fanów prawdziwego nadmorskiego wypoczynku.

Cena: 0zł

Atrakcje fakultatywne - cennik pojawi się niebawem

b15m

Aquapark Sandra Spa w Pogorzelicy

Zabawa w parku wodnym z atrakcjami dla dzieci! Statek z armatkami wodnymi, tory przeszkód, zjeżdżalnie i strefa zewnętrzna. Pobyt 1,5h.

+ 65zł powyżej 12 lat

+50zł poniżej 12 lat

 

 

laser tag

Laser tag

Laserowy paintball to strategiczna gra grupowa połączona ze świetną zabawą. Liczy się spryt, szybkość i współpraca zespołowa. Pełne bezpieczeństwo, certyfikowany sprzęt i profesjonalni instruktorzy, z którymi będziemy się bawić przez ok. 3h godziny.

+70zł

 

P2120469

Poligon wojskowy

Pełna emocji przygoda na poligonie wojskowym! Moc atrakcji – wspinaczka i zjazdy na tyrolce, wykrywacz metalu, tor przeszkód, rozbrajanie miny i wiele innych atrakcji przygotowanych przez byłych wojskowych! Nie obędzie się bez musztry! Zajęcia trwają 4 godziny.

+80zł