• Post category:Oferta

Energylandia

Już od dawna chcieliśmy zaproponować ten wyjazd, czekaliśmy jednak na odpowiedni moment i chyba wybraliśmy najlepszy z możliwych! Dzień po zakończeniu roku szkolnego, gdy emocje już nieco opadną, trzeba zadbać o odpowiedni poziom adrenaliny. Zapewniamy, że w Energylandii na pewno nie zabraknie emocji i możliwości odstresowania się po całym – jakże długim – roku szkolnym. 🙂 Zapraszamy wszystkich – dorosłych, dzieci i całe rodziny!
 
Istnieje możliwość zapisania dzieci bez osoby dorosłej, zapewniamy opiekę nad dziećmi powyżej lat 10 przez cały czas trwania wycieczki.
 
Energylandia to największy park rozrywki w Polsce, zapewniający dziesiątki niesamowitych atrakcji dla osób w każdym wieku – 18 roller costerów, 20 zjeżdżalni, 28 zabaw interaktywnych, kino 7D, planetarium i wiele innych! Park ma 43 hektary powierzchni i podzielony jest na strefy:  Strefa Bajkolandii, Strefa Familijna, Strefa Ekstremalna, Water Park, Smoczy Gród i Aqualantis. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą atrakcji na stronie: https://energylandia.pl/atrakcje
 
Wyjazd z Dzierżoniowa i Świdnicy we wczesnych godzinach porannych, przyjazd w późnych godzinach wieczornych.
Data wyjazdu: 25 czerwca
 
Cennik: dorośli – 310zł, dzieci do lat 3 – 150zł, dzieci od lat 3 do 140cm – 260zł
Uwaga! do każdej atrakcji obowiązuje minimalny wzrost, przy którym dziecko może korzystać samodzielnie lub z opiekunem.
Szczegółowa mapa atrakcji z uwzględnieniem minimalnego wzrostu:
https://energylandia.pl/wp-content/uploads/2020/03/MAPA_PL_2020.pdf
AKCEPTUJEMY BONY TURYSTYCZNE
 
W cenie: transport autokarem turystycznym, całodzienne bilety wstępu do Energylandii, opieka pilota, opieka nad dziećmi od lat 10 w przypadku wyjazdu bez rodziców.