Harmonogram 1-dniowych wycieczek letnich

Nie trzeba jechać na drugi koniec świata żeby odkryć cuda natury i architektury. Mamy szczęście mieszkać w niewielkiej odległości od zapierających dech w piersiach widoków górskich, jaskiń krasowych o bogatej szacie, monumentalnych miast i urokliwych miasteczek. Tego lata z najwyższą przyjemnością pokażemy Wam te miejsca! Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem wyjazdów. Pełna oferta i zapisy już niebawem!

PRAGA

Daty wyjazdów: 9 lipca, 30 lipca, 13 sierpnia

Jedno z najpiękniejszych europejskich miast na pewno nie potrzebuje dodatkowej reklamy.

Podczas wyjazdu odbędziemy spacer od Hradczan do centrum przez Małą Stranę i Most Karola, odpoczniemy podczas wolnego czasu  w sercu starego miasta i odbędziemy 2- godzinny rejs statkiem po Wełtawie. Na pokładzie statku zjemy posiłek podany w formie bufetu szwedzkiego.

SKALNE MIASTO + BROWAR Z DEGUSTACJĄ PIWA

Daty wyjazdów: 16 lipca

Przeniesiemy się w niesamowity świat ardszpaskich formacji skalnych, a po kilkugodzinnym spacerze na łonie natury udamy się do browaru w Broumovie. Zwiedzimy go i zadegustujemy narodowego trunku naszych południowych sąsiadów.

CZESKA SZWAJCARIA

Daty wyjazdów: 23 lipca

Park Narodowy Czeskiej Szwajcarii przyciąga turystów z całej Europy. Jego największymi atrakcjami są Brama Pravcicka i spływy łodziami przez wąwozy Edmunda i Divoka. Słynna brama to ponad 26-metrowy łuk skalny, unikat w tej części Europy. Stała się symbolem parku narodowego. Kilkukilometrowy spacer dostarczy każdemu miłośnikowi natury niezapomnianych wrażeń.

DREZNO

Daty wyjazdów: 6 sierpnia

Odbudowywane przez wiele dziesięcioleci miasto znów zachwyca! Poznamy historię Sasów, których dynastia splotła losy Polski i Saksonii. Wejdziemy do wnętrz wspaniałego Zwingera, odbędziemy spacer po mieście z przewodnikiem i odpoczniemy na czasie wolnym.