• Post category:Oferta

Praga z rejsem po Wełtawie

Jeden z najpopularniejszych letnich wyjazdów – całodniowa wycieczka do Pragi wraca w kilku terminach. Podczas wyjazdu będą Państwo mieli okazję zwiedzić i zobaczyć najciekawsze i najpiękniejsze miejsca na mapie stolicy Czech – monumentalne Hradczany z Zamkiem Królewskim i Katedrą, słynny Most Karola z bramą miejską oraz Rynek Starego Miasta, którego ozdobą jest Orloj – wspaniale zaprojektowany i wykonany zegar miejski. Zwiedzać będziemy z lądu i wody, ponieważ czekać będzie na Państwa także widokowy rejs, podczas którego podany zostanie posiłek w formie bufetu szwedzkiego wraz z powitalnym napojem do wyboru. Łódź ma część kabinową oraz odkryty taras widokowy, aby uprzyjemnić Państwu tę część zwiedzania i zadbać o komfort w każdych warunkach atmosferycznych.
 
Wyjazdy ze Świdnicy, Dzierżoniowa i Bielawy we wczesnych godzinach porannych, powrót w późnych godzinach wieczornych.
 
Plan wycieczki: przyjazd do Pragi, spacer z przewodnikiem: Hradczany i Most Karola, 2-godzinny rejs statkiem, na pokładzie którego zostanie podany posiłek w formie bufetu oraz welcome drink, zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem, czas wolny.
 
Daty wyjazdów: 13 sierpnia, 20 sierpnia
 
Cena: dorośli i dzieci 150zł 
W cenie: transport, zwiedzanie z przewodnikiem, ubezpieczenie NNW +KL, zestawy słuchawkowe tourguide
Cena nie zawiera: (dopłata obowiązkowa) 2-godzinnego rejsu statkiem z posiłkiem w formie bufetu szwedzkiego i napojem – dorośli 700kc, dzieci do lat 10 – 500kc.
 
Wyjazdy:
Świdnica 5:00, Dzierżoniów 5:20, Bielawa 5:40
Powrót w godzinach wieczornych.

Zwiedzanie miasta

Podczas wyjazdu zadbamy o komfortowe i ciekawe zwiedzanie. Zostaną Państwo oprowadzeni przez certyfikowanego przewodnika miejskiego po Pradze. Do Państwa dyspozycji będą również zestawy słuchawkowe tourguide, aby każdy miał szansę usłyszeć komentarz przewodnika bez konieczności stania tuż obok niego.

lisa-van-vliet-Rpw5zznrxys-unsplash

Rejs statkiem

2-godzinny rejs statkiem, podczas którego zostanie posiłek w formie ciepłego i zimnego bufetu szwedzkiego wraz z powitalnym napojem. Do wybory będzie kilka rodzai mięs, sałatek, frytki, ryż, zupa,  deska serów i wędlin, ciasta.

Podczas  rejsu wpłyniemy w śluzy na Wełtawie, przepłyniemy pod Mostem Karola i popłyniemy aż do Skały Wyszechradzkiej. W drodze powrotnej komentarz przewodnicki do oglądanych widoków z pokładu łodzi.