• Post category:Oferta
15 października wybierzemy się na zwiedzanie Belina inne niż wszystkie. Niesamowite oświetlenie największych architektonicznych atrakcji stolicy  Niemiec sprawi, że poczujemy się jak w bajce! Zachęcamy do obejrzenia filmu promującego wydarzenie, zamieszczonego powyżej. Nie możemy się doczekać!
 
Program wycieczki:
  • wyjazd z Bielawy (6:30, parking koło Biedronki ul. Wolności 67), Dzierżoniowa (7:00 parking przy Mc Donalds) i ze Świdnicy (7:20 ul. Westerplatte na przeciwko Orlenu),
  • przyjazd do Berlina, zwiedzanie miasta z przewodnikiem podczas spaceru: East Site Gallery, Alexanderplatz, Wieża Telewizyjna, Fontanna Neptuna, Kościół Mariacki, Pałac Królewski, Katedra, Wyspa Muzeów.
  • Przejazd panoramiczny autobusem z komentarzem przewodnickim: Unter den Linden, dzielnica rządowa, Kolumna Zwycięstwa, Pałac Prezydencki, ruiny Kościoła Pamięci (Berlin Zachodni).
  • Druga część spaceru z przewodnikiem: Brama Brandenburska, historyczny budynek Reichstagu, Pomnik Pamięci Żydów. Plac Poczdamski. 
  • czas wolny na Festiwalu Świateł, podziwianie wspaniałych iluminacji świetlnych,
  • powrót do Dzierżoniowa i Świdnicy ok. 2:00 w niedzielę 16 października.

Co warto ze sobą zabrać?

OBOWIĄZKOWO  każdy uczestnik musi posiadać przy sobie paszport lub dowód osobisty bez względu na wiek. Inne dokumenty nie uprawniają do przekroczenia granicy.

Podczas wycieczki odbędziemy  długi spacer po mieście , dlatego warto założyć wygodne obuwie, należy również zwrócić uwagę na prognozę pogody i dostosować ubiór do zapowiadanych warunków. Między spacerami wrócimy do autobusu. Należy zaopatrzyć się w wodę i przekąski,
możliwość zjedzenia gorącego posiłku pojawi się na czasie wolnym, który
nastąpi po realizacji programu (ok. godz 18). Należy wziąć ze sobą środki pieniężne, które pozwolą na zakupienie posiłku,  i ewentualnych pamiątek. Warto mieć ze sobą aparat fotograficzny. Będziemy korzystać z zestawów słuchawkowych typu tourguide, do których zalecamy zabranie własnych, wygodnych słuchawek (oczywiście dysponujemy również jednorazowymi).

Cena: 180 zł + 10 euro

Cena zawiera: transport autokarem klasy turystycznej, opiekę pilota, dwa spacery z przewodnikiem i zestawami słuchawkowymi tourguide, przejazd panoramiczny po Berlinie, uczestnictwo w Festiwalu Świateł, ubezpieczenie NNW 10.000zł + KL 20.000 euro, VAT, opłaty administracyjne, drogowe i parkingowe.