• Post category:Oferta

10 grudnia - Praga z jarmarkiem i zwiedzaniem miasta

Zachwycająca, jedyna w swoim rodzaju – magiczna Praga. Kolejny raz wybierzemy się do stolicy Czech, aby dać się porwać świątecznej atmosferze tego niesamowitego miejsca.Poza zwiedzaniem miasta z przewodnikiem czeka nas także jeden z  największych w Europie Jarmarków Bożonarodzeniowych.

Program wyjazdu:

  • wyjazd ze Świdnicy, (7:00), Dzierżoniowa (7:20) i Bielawy (7:40) zgodnie z rozkładem jazdy
  • przyjazd do Pragi ok. godz. 12:00
  • zwiedzanie z przewodnikiem (bez wejść do obiektów) Hradczan, przejście przez Malą Stranę i Most Karola na Stare Miasto (ok. 3h)
  • czas na Jarmarku Bożonarodzeniowym (min. 2h)
  • wyjazd z Pragi ok. godz. 18:00, przyjazd do Dzierżoniowa ok. 22:30

OBOWIĄZKOWO  każdy uczestnik musi posiadać przy sobie paszport lub dowód osobisty bez względu na wiek. Inne dokumenty nie uprawniają do przekroczenia granicy. Aplikacja mObywatel ani legitymacje szkolne NIE UPRAWNIAJĄ do przekroczenia granicy.

Podczas wycieczki odbędziemy  długi spacer po mieście , dlatego warto założyć wygodne obuwie, należy również zwrócić uwagę na prognozę pogody i dostosować ubiór do zapowiadanych warunków. Należy zaopatrzyć się w wodę i przekąski, możliwość zjedzenia gorącego posiłku pojawi się na czasie wolnym, który nastąpi po realizacji programu (ok. godz 16). Należy wziąć ze sobą środki pieniężne w koronach czeskich, które pozwolą na zakupienie posiłku,  i ewentualnych pamiątek. Warto mieć ze sobą aparat fotograficzny. Będziemy korzystać z zestawów słuchawkowych typu tourguide, do których zalecamy zabranie własnych, wygodnych słuchawek (oczywiście dysponujemy również jednorazowymi).

Cena: 190zł + 200kc (dopłata programowa wymagana na miejscu)

Cena zawiera: transport autokarem klasy turystycznej, ubezpieczenie KL 20.000 euro i NNW 10.000zł, opiekę pilota

Co zawiera dopłata programowa wymagana na miejscu?

Dopłata pokrywa koszty programowe – 200 kc/os. obejmują zwiedzanie z przewodnikiem, realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE, opłaty lokalne i parkingowe – nie podlegają rozliczeniu, płatne obowiązkowo u pilota w autokarze.