• Post category:Oferta
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

SPOTKANIA SAUNOWE Z MORSOWANIEM I GRILLEM                                                NAD JEZIOREM BIELAWSKIM – CAMPING SUDETY

Formularz zgłoszeniowy na seanse grupowe: ZAPISZ SIĘ TUTAJ

Daty i godziny aktualnych spotkań saunowych znajdują się w powyższym formularzu zgłoszeniowym.

Zapisy na seanse prywatne: 793651257

 

Już 16 grudnia ruszy z impetem sezon zimowy w Sowim Gnieździe – nowym miejscu spotkań nad Jeziorem Bielawskim! A atrakcji będzie sporo – seanse saunowe, wspólne morsowanie oraz biesiady przy ognisku i potrawach z grilla w towarzystwie lokalnego piwa i rozgrzewających napojów. Szykujcie się na zimowy sezon, jakiego jeszcze nie było! 

Sowie Gniazdo

Zimą raj dla miłośników saunowania i morsowania oraz biesiad grillowych, latem beach bar z grillem! To nowe, całoroczne miejsce spotkań nad Jeziorem Bielawskim.

Na terenie Sowiego Gniazda obecnie znajduje się sauna, zamykana i ogrzewana wiata grillowa oraz zaplecze gastronomiczne. Można się tu napić aromatycznej kawy, gorącej herbaty, najlepszego lokalnego piwa oraz wybranych win i napojów bezalkoholowych.

Zimą Sowie Gniazdo będzie otwarte podczas saunowych spotkań grupowych i prywatnych.

_MG_2509
Jak wyglądają zimowe spotkania w Sowim Gnieździe?
 
1. Sauna – Podczas trzygodzinnego spotkania każda z osób będzie miała możliwość skorzystania z sauny. Sauna rozpalona będzie przez całą sesję, dlatego każdy zdecyduje jak długo chce z niej korzystać. Osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z sauną, zapoznamy z wytycznymi dotyczącymi poprawnego saunowania.
 
2. Morsowanie – sauna znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Bielawskiego, do którego będzie można wejść przed lub po saunowaniu. Od strony Campingu Sudety zejście do jeziora jest bezpieczne i łagodne.
 
3. Grill – w Sowim Gnieździe znajduje się zamykana i podgrzewana wiata grillowa, dzięki czemu w przyjemnej atmosferze można będzie zjeść kiełbaski, które przygotujemy na ognisku rozpalonym na zewnątrz. Dodatkowo dla każdego uczestnika spotkania do wyboru będą dwa napoje w cenie.
 
4. Dodatkowe udogodnienia – w sąsiedztwie sauny i wiaty grillowej znajdują się sanitariaty z prysznicami, toaletami i przebieralnią, które zostaną udostępnione uczestnikom dla pełnego komfortu!
 
Z sauny można skorzystać podczas wyznaczonych terminów spotkań grupowych (na 3-godzinnym spotkaniu będzie maksymalnie 15 uczestników) lub wynająć ją na seanse prywatne.
 
Podczas spotkań grupowych sauna rozpalona jest przez cały czas ich trwania, dodatkowo każdy uczestnik weźmie udział w biesiadzie grillowej, rozpalone zostanie ognisko, a kiełbaski i napoje zostaną podane w ogrzewanej wiacie grillowej. Dodatkowo, lokalizacja sauny w pobliżu łagodnego zejścia do jeziora pozwala na morsowanie.
 
Terminy seansów grupowych znajdują się w formularzu zgłoszeniowym:
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 793651257
 

Cennik

LOKALIZACJA

Wybraliśmy miejsce zapewniające prywatność, z dala od najczęściej uczęszczanych miejsc nad jeziorem. Jednocześnie znajduje się ono tuż przy łagodnym zejściu do jeziora, co na pewno docenią morsy. Zadecydowały też względy praktyczne – znajduje się tu darmowy parking oraz w pełni wyposażone sanitariaty z prysznicami i toaletami dla kobiet i mężczyzn.

Sowie Gniazdo leży bezpośrednio na terenie Campingu Sudety, ma też swoje niezależne wejście obok głównej bramy Campingu.