NOWOŚĆ! Kolonia w Zębie k. Zakopanego!
Gwarancja niezmienności ceny dla rezerwacji dokonanych do 31.03.2023!

Mamy przyjemność zaprezentować tegoroczną nowość! Wyjazd dla tych, którzy morze owszem lubią, ale zachwyca ich piękno gór!

W cenie wyjazdu: transport autokarem turystycznym, 9 noclegów w pokojach 3-,4-,5- osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek), opieka wykwalifikowanej kadry pedagogów, ubezpieczenie NNW 10.000zł, realizację programu wyjazdu opisaną poniżej , ustawowa składka na TFG, ustawowa składka na TFP.

Cena nie zawiera: pakietu fakultatywnego, obiadu w dniu wyjazdu (uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę, zatrzymamy się na ciepły posiłek w trasie powrotnej).

Cena: 1990zł + cena wybranej grupy

PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI BONEM TURYSTYCZNYM do końca marca 2023!

Wyjazdy z Bielawy, Dzierżoniowa i Świnicy w godzinach porannych.

Ośrodek: OW Staszelówka w Zębie – pokoje 3-,4-,5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, na terenie ośrodka znajduje się boisko wielofunkcyjne, basen zewnętrzny, wiata grillowa.

Galeria zdjęć ośrodka:  https://staszelowka.pl/pl/galeria

Każdy uczestnik musi przed wyjazdem dostarczyć, podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego, papierową wersję karty kwalifikacyjnej.

Program wyjazdu

emese-selley-ScAelVC9Qzo-unsplash(1)
W cenie wyjazdu przewidujemy realizację programu:
– wycieczkę ze zwiedzaniem Zakopanego (spacer od skoczni narciarskiej, reprezentacyjną ul. Piłsudskiego do Krupówek, wizyta na góralskim targowisku
– zwiedzanie Muzeum Tatrzańskiego – poznanie historii Zakopanego, elementów zakopiańskiego stylu architektonicznego i elementów góralskiej kultury oraz unikalnego piękna przyrody
– wyjście w góry z przewodnikiem tatrzańskim – Morskie Oko, Dolina Chochołowska lub Strążyńska – na pewno odbędziemy kilkugodzinne wyjście z przewodnikiem do Tatrzańskiego Parku Narodowego, aby zachwycić się pięknem lokalnej przyrody;
– spacer pod Reglami – czyli aktywność ruchowa we wspaniałych okolicznościach przyrody
– stworzenie turnusowego clipu – teledysku, który pozostanie pamiątką dla wszystkich uczestników i rodziców,
– Parada Chrztu Kolonisty – to nieodłączny element Sovich kolonii – przebrani i pomalowani ruszymy ulicami muzyki na polanę, gdzie odbędzie się chrzest, a Neptun i Prozerpina nadadzą kolonijne imiona nowym członkom kolonijnej rodziny,
– seanse filmowe,
– zabawy na terenie ośrodka: skorzystamy z doskonałego zaplecza, które posiada ośrodek – kąpiele w basenie, tenis stołowy, bilard, gry i zabawy zespołowe na ośrodkowym boisku wielofunkcyjnym – siatkówka, koszykówka, 
– gry i zabawy integracyjne: podchody, wyścigi rzędów, 100 pytań, konkursy i animacje,
– Mam Talent – kolejne wielkie wydarzenie kolonijne 😉 w profesjonalnej oprawie każdy uczestnik będzie miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i talentów,
– ognisko z pieczeniem kiełbasek

Grupy

Na naszych koloniach każdy znajdzie coś dla siebie! Każde dziecko zapisując się na kolonie musi zostać zapisane na jedną z poniższych grup tematycznych:

Grupa artystyczna

Dla lubiących pracę twórczą, plastykę i sztukę, chętnych do rozwijania umiejętności manualnych. Wspólne tworzenie większych projektów grupowych, jak i praca nad pamiątkami spod samiuśkich Tater, które z dumą będziecie nosić po powrocie do domu. Nie musicie niczego zabierać ze sobą – wszystkie materiały będą czekać na Was i Waszą kreatywność.

Cena: +150zł

Grupa sportowa

Zabawy grupowe, konkursy, ćwiczenia ogólnorozwojowe, wykorzystanie infrastruktury miejskiej do zabaw na świeżym powietrzu. Jednym słowem dużo ruchu i jeszcze więcej frajdy! Wszystko to oczywiście pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego i pasjonatów sportu. 🙂

 

Cena: +100zł

Grupa rekreacyjna

Trochę więcej „chillu” i spacerów. 🙂 W grupie rekreacyjnej nie zabraknie animacji, zabaw i konkursów. Coś dla fanów prawdziwego górskiego wypoczynku.

Cena: +0zł

Atrakcje fakultatywne - cennik pojawi się niebawem

chpchp

Termy Chochołowskie

Kilkugodzinna zabawa wodna pełna wrażeń!

Maksimum atrakcji w jednym miejscu: zjeżdżalnie klasyczne i pontonowe, rwąca rzeka ,sztuczna fala, strefa dziecięca, jacuzzi i wiele innych – a wszystko to w naturalnych wodach geotermalnych.

+ x zł

 

IMG_3517

Paintball lub park linowy

zabawa pełna wrażeń dla spragnionych większych wyzwań!

Paintball – strategiczna gra zespołowa, w której należy wykazać się szybkością i sprytem, aby pokonać przeciwnika i dotrzeć do jego bazy.

W parku linowym poćwiczymy koordynację ruchową i sprawność pokonując kolejne przeszkody na wysokości pod okiem profesjonalnych instruktorów.

+xzł