Tagliata di Cervia, 20- 30 sierpnia 2023 dla DOROSŁYCH I RODZIN.
GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY PRZY REZERWACJI DO 10 lutego 2023!

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją wyjazdu do uroczej miejscowości Tagliata di Cervia, położonej 25km na północ od Rimini we Włoszech. Oferta skierowana jest do osób dorosłych oraz rodzin z dziećmi. Proponujemy zakwaterowanie w przestronnych pokojach 2-, osobowych (na życzenie 3 lub 4- osobowe). Podczas wyjazdu poza możliwością wypoczynku na lokalnych piaszczystych plażach, proponujemy także bogaty program fakultatywny. 

Tagliata di Cervia, ze względu na swój urok, jest popularnym miejscem wczasowym znanym z piaszczystych plaż pełnych atrakcji, pięknego piniowego parku, licznych restauracji serwujących doskonałe jedzenie.

W cenie wyjazdu: 8 noclegów w hotelu ***, wyżywienie HB (śniadania w formie bufetu i obiadokolacje serwowane), transport autokarem klasy turystycznej (WC, barek), opieka pilota, ubezpieczenie KL 20.000 euro, NNW 15.000zł,  wieczorek włoski z winem, wycieczka do Cervii ze zwiedzaniem Muzeum Soli, niezapomniane wieczorne integracje ;), składka na fundusz TFG i TFP, VAT.

Cena nie zawiera: taksy klimatycznej i opłat administracyjnych oraz drogowych: 30 euro dorośli, 20 euro dzieci do 10 r.ż. (płatna na miejscu), opłaty za klimatyzację w pokojach dla chętnych (4 euro/pokój/dzień).

Włoskie plaże to nie tylko leżaki i parasole. Oferują one pełną infrastrukturę plażową – prysznice, przebieralnie, toalety, bar, wi-fi, opiekę ratownika, strefę zabaw dla dzieci z atrakcjami, codzienne sprzątanie. Plaża przy hotelu: https://www.lepalmebeach.com/servizi. Plaża, z którą współpracuje hotel w 2022 roku miała opłatę 8 euro za dwa leżaki i parasol/dzień.

Wyjazdy z Dzierżoniowa i Świdnicy w godzinach wieczornych.

Cennik:

Dzieci 0 – 4 – 990zł,   Dzieci 4 – 10 lat – 1950zł     Dorośli – 2450zł

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY PRZY REZERWACJI DO 10 lutego 2023!

W przypadku zapisu bez osoby towarzyszącej, do pokoju dopisana zostanie druga osoba. W celu rezerwacji pokoju 1-osobowego prosimy o kontakt z organizatorem.

Atrakcje w okolicy:

  • piaszczyste plaże z bogatą ofertą rekreacyjną
  • park piniowy tuż przy wyjściu z hotelu
  • Cesenatico z portem zaprojektowanym przez Leonarda da Vinci
  • Cervia z unikalnymi salinam i Muzeum Soli

 

Uwaga! Aby wziąć udział w wyjeździe niezbędny jest dokument tożsamości:
paszport lub dowód osobisty (ważny min. 6 miesięcy). We Włoszech obowiązuje waluta euro, dlatego należy przygotować się na to, że wydatki własne będą Państwo realizować w walucie euro. Za spełnienie wszystkich warunków wjazdu do kraju docelowego jak i krajów tranzytowych odpowiada osoba zawierająca umowę.

Płatność za wycieczki fakultatywne przyjmowana jest w hotelu.

Oferta fakultatywna - ceny obowiązują przy min. 30 chętnych.

Asyż

Jedno z najbardziej urokliwych  i najstarszych miast we Włoszech czaruje wspaniałym klimatem wąskich uliczek, kamiennej zabudowy oraz wspaniałymi widokami. W mieście św. Franciszka zwiedzimy z przewodnikiem zapierającą dech w piersiach Bazylikę św. Franciszka, w której znajduje się jego grób, udamy się na spacer po mieście, w którym zachowały się starożytne zabudowania i będziemy podziwiać widoki ze wspaniałego tarasu. W Asyżu urodziła się, zmarła i jest pochowana św. Klara – współzałożycielka zakony klarysek, pod której wezwaniem Bazylikę również zwiedzimy.

Cena: 70euro

Wenecja

Miasto, które nie potrzebuje reklamy, ale domaga się zwiedzania z przewodnikiem! Taki też jest plan – z części lądowej do miasta dostaniemy się pociągiem, następnie odbędziemy przewodnicki spacer, podczas którego zobaczymy najciekawsze miejsca w tym słynny Most Rialto, Plac św. Marka ze wspaniałą Bazyliką, a na koniec udamy się w rejs, dzięki czemu będziemy mogli delektować się widokom Wenecji z perspektywy Laguny Weneckiej.

 

Cena: 70 euro

San Marino + degustacja win i przysmaków lokalnej farmy

Architektoniczna perła – San Marino położone na samotnym, majestatycznym wzgórzu Titano z nieziemskimi wprost widokami na morze z jednej i góry z drugiej strony!

W San Marino odbędziemy spacer po murach miasta, wejdziemy do katedry oraz podziwiać będziemy niesamowite widoki, a na koniec udamy się na zakupy (San Marino jest strefą bezcłową).

Na lokalnej farmie zobaczymy w ogród warzywny, sad owocowy, spróbujemy fig prosto z drzewa, a następnie zostaniemy oprowadzeni po winnicy i winiarni. Po tym miłym wstępie nadejdzie czas na degustację 4 rodzajów wina oraz przystawek stworzonych od podstaw z regionalnych produktów tworzonych przez lokalne agroturystyki. Podniebienia będą w raju, zapewniamy! 😉

Cena: 45 euro