• Post category:Oferta

ZIMOWISKO DLA DZIECI, MŁODZIEŻY i DOROSŁYCH!

Termin wyjazdu:   12.02 – 18.02.2023 
Na zimowisku w Białym Dunajcu proponujemy  różne poziomy zaawansowania grup narciarskich i snowboardowych, a także grupę rekreacyjną! Każdy z uczestników musi wybrać jedną z grup, a dodatkowo narciarze, snowboardziści i rodziny mogą urozmaicić wyjazd pakietem fakultatywnym. Uczestnicy grupy rekreacyjnej mają go w cenie wyjazdu.

Grupy narciarskie i snowboardowe tworzymy dla początkujących oraz tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności jazdy na nartach lub jeżdżą już samodzielnie. Szczegółowe informacje w dalszej części.

Plan wyjazdu:

12.02 – wyjazd z Bielawy, Dzierżoniowa i Świdnicy w godzinach porannych

13.02 – 17.02 – pobyt w Biały Dunajcu i realizacja programu :

 • grupy narciarskie i snowboardowe wychodzą 5 razy na stok, każde wyjście trwa 4 godziny
 • grupa rekreacyjna realizuje swój program wyjazdu (wyjście na lodowisko (wypożyczenie sprzętu w cenie), wejście na 3 godziny do Term w Bukowinie Tatrzańskiej lub Chochołowie oraz dwugodzinna zabawa na torze saneczkowym, dodatkowa wycieczka do Zakopanego,  wjazd kolejką linową na Gubałówkę, spacery, zabawy na stoku, zjazdy na jabłuszkach)
 • wszyscy uczestnicy wyjazdu odbędą wycieczkę do Zakopanego, spacer po Krupówkach, zobaczą skocznie narciarskie, poznają charakterystykę stylu zakopiańskiego w architekturze, zrobią zakupy na targowisku góralskim
 • wszyscy uczestnicy wezmą udział w kuligu z zaprzęgiem konnym, który zawiezie nas na ognisko, przy którym upieczemy kiełbaski
 • podczas zimowiska dodatkowo czeka na uczestników wiele atrakcji – wieczór filmowy, dyskoteka, gry i zabawy integracyjne, konkursy.

18.02 – wyjazd z Białego Dunajca po śniadaniu, postój na trasie na ciepły posiłek (zakup we własnym zakresie), przyjazd do Świdnicy, Dzierżoniowa i Bielawy w godzinach popołudniowo – wieczornych

Cena dla dzieci: 1390zł + wybrana grupa

Cena dla dorosłych: 1500zł + możliwość zakupu karnetów na miejscu

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI BONEM TURYSTYCZNYM

Cena zawiera:  transport, 6 noclegów – zakwaterowanie w pokojach 3-, 4-, 5- osobowych z łazienką, wyżywienie (3 posiłki dziennie),  wycieczka do Zakopanego, kulig z zaprzęgiem konnym oraz ogniskiem i pieczeniem kiełbasek, moc zabaw i atrakcji poza stokiem (projekcje filmowe, dyskoteki, konkursy)!

Cena nie zawiera: wypożyczenia sprzętu narciarskiego/snowboardowego, wycieczek fakultatywnych, obiadu w dniu wyjazdu (zatrzymamy się na ciepły posiłek na trasie).

Atrakcje w cenie wyjazdu

Kulig z ogniskiem
 
Przejażdżka wozami zaprzężonymi w konie, ognisko z pieczeniem kiełbasek i powrót nocą z płonącymi pochodniami. Atrakcja, która na długo zapadnie w pamięć. 😉

Wycieczka do Zakopanego

Podczas wyjazdu zobaczymy słynną skocznię narciarską, podziwiać będziemy charakterystyczny styl zakopiańskich domów, zrobimy zakupy na góralskim targowisku oraz przespacerujemy się Krupówkami.

Zabawy poza stokiem

A po zimowym, śnieżnym szaleństwie czeka nas moc zabaw i animacji – tenis stołowy, bilard, dyskoteki, seanse filmowe, konkursy. Na pewno nikt nie będzie się nudził. 🙂

Pakiet fakultatywny

Pakiet fakultatywny to dwie atrakcje , którymi można urozmaicić wyjazd! Pakiet jest już w cenie grupy rekreacyjnej.

Termy Bukovina

Kilkugodzinne (ok 3h) wodne szaleństwo w nowoczesnym obiekcie z mnóstwem atrakcji wodnych!

Możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji dla rodzin

w zależności od zainteresowania możliwe będzie zorganizowanie wieczornej wycieczki na Termy Gorący Potok lub Szaflary, wspólnego wyjścia do pobliskiej restauracji na kolację regionalną.

Górka saneczkowa

Dwugodzinna śnieżna zabawa na górce saneczkowej o długości 220m! Doskonale przygotowany, oświetlony obiekt z własnym sprzętem do ślizgu dostarczy dzieciom (i dorosłym :D) wielu emocji!

Grupy

Każdy z uczestników wybiera grupę narciarską lub snowboardową lub rekreacyjną. Grupy tworzymy od min. 5 uczestników.

Grupa narciarska:

Jeździmy “U Jędrola” oraz na „SkiSuche”(kanapa):

 • nauka jazdy na nartach z instruktorem +470 zł
 • doskonalenie jazdy na nartach z instruktorem +490
 • samodzielna jazda na nartach  +490 zł

W cenie: skipassy na 5 wyjść na stok (każde 4-godzinne), zajęcia z instruktorem na stoku, transport.

 

colin-lloyd-LOh-9PgdPZw-unsplash

Grupa snowboardowa:

Jeździmy „U Jędrola” oraz na „SkiSuche” (kanapa):

 • nauka jazdy na snowboardzie +490 zł
 • doskonalenie jazdy na snowboardzie +510 zł
 • samodzielna jazda na snowboardzie +490 zł

W cenie: skipassy na 5 wyjść na stok (każde 4-godzinne), zajęcia z instruktorem na stoku, transport.

2

Grupa rekreacyjna:

dla osób, które nie wybrały grupy narciarskiej ani snowboardowej!

Coś dla tych, którzy od nart wolą łyżwy, spacery i zwiedzanie. W pakiecie: wyjście na lodowisko (wypożyczenie sprzętu w cenie), wejście na 3 godziny do Term w Bukowinie Tatrzańskiej lub Chochołowie oraz dwugodzinna zabawa na torze saneczkowym, dodatkowa wycieczka do Zakopanego,  wjazd kolejką linową na Gubałówkę, spacery, zabawy na stoku, zjazdy na jabłuszkach (prosimy o zabranie własnego sprzętu).

Cena: 250zł