• Post category:Oferta

NOWOŚĆ 2023 – SOVIE PÓŁZIMOWISKO

Chcesz, aby dziecko skorzystało z uroków zimy i aktywnie spędziło tydzień ferii? Mamy dla Ciebie nową propozycję – Sovie Półzimowisko 2023. Wypełniony różnorodnymi atrakcjami, pięć wycieczek, mnóstwo zabawy.

Data: 20-24 lutego 2023

Pakiet 5 dni: 690zł/dziecko

W cenie pakietu 5-dniowego: transport, opieka wykwalifikowanej kadry, ubezpieczenie NNW, spacer Przewodnikiem Sudeckim po Karkonoszach, obiad w Karpaczu, 2-godzinne wejście na lodowisko, warsztaty programowania robotycznego, poczęstunek, zwiedzanie Wrocławia, wejściem na punkt widokowy, obiad, bilety wstępu do Kolejkowa, wyjście w Góry Sowie, ognisko z kiełbaskami, warsztaty serowarskie.

*Warunkiem realizacji programu Soviego Półzimowiska jest zebranie grupy min. 20 osób.

**Zbiórki na wszystkie wyjazdy organizowane będą w Dzierżoniowie,

***Dzień 2 i 5 – zbiórka również w Bielawie

****Dzień 1 i 3 – zbiórka również w Świdnicy

Program Soviego Półzimowiska

Dzień 1 – KARPACZ

Wyjazd do Karpacza – stolicy Karkonoszy! Grupa uda się na spacer w góry z przewodnikiem jedną z najbardziej malowniczych tras – od Kościoła Wang aż do Samotni, gdzie odpoczniemy i rozgrzejemy się w schronisku. Wysiłek zwieńczony zostanie wizytą w centrum zimowego kurortu. Powrót około godz. 17.

Dzień 2 – LODOWISKO I WARSZTATY ROBOTYCZNE

Drugiego dnia spróbujemy swoich sił na lodowej tafli w Bielawie. 2-godzinna zabawa na lodowisku z opcją wypożyczenia sprzętu. Kolejną atrakcją będą warsztaty z podstaw programowania robotycznego! Brzmi ciekawie? I tak właśnie jest. Podczas warsztatów zapewniamy obiad i gorące napoje. Zakończenie zajęć ok. 16:00

Dzień 3 – WROCŁAW

Stolica Dolnego Śląska w niecodziennej odsłonie – zwiedzanie mało oczywistych miejsc na Starym Mieście, podczas której poznamy wrocławskie ciekawostki oraz anegdoty, a następnie wejście na punkt widokowy. Po zwiedzaniu – 2-godzinne  wodne szaleństwo w Aquaparku Wrocław! Powrót ok. 17:00.

Dzień 4 – WYJŚCIE W GÓRY Z OGNISKIEM

Aktywnie spędzimy dzień, zdobywając w formie gry terenowej jeden ze szczytów Gór Sowich. Dzięki grze zdobędziemy wiedzę o ich budowie, faunie i florze! Wysiłek zostanie nagrodzony ogniskiem z pieczeniem kiełbasek i quizem z nagrodami! Będzie również okazja do saneczkowania. Powrót około 16:00.

Dzień 5 – WARSZTATY SEROWARSKIE I BARDO

Wiecie jakie są etapy powstawania sera? Nie? To doskonała okazja, by nie tylko poznać teorię, ale i samemu uczestniczyć w jego wytwarzaniu! Kilkugodzinne warsztaty z poczęstunkiem w funkcjonującej serowarni to doskonała propozycja na zakończenie Soviego Półzimowiska 2023! Po warsztatch zawitamy do Barda Śląskiego, gdzie przejdziemy się trasą malowniczego osuwiska. Powrót około 16:00.