• Post category:Oferta

Z okazji Dnia Dziecka, Sovia przygotowała wyjątkową ofertę! Wyjazd do Tajemniczej Krainy Turisede, czyli ogromnego parku przygody z niezliczonymi przejściami naziemnymi i podziemnymi, domkami na drzewach, zwierzętami oraz masą innych atrakcji. Nazwalibyśmy to w skrócie gigantycznym placem zabaw! Położony na granicy polsko-niemieckiej park przygody to całodzienna zabawa dla dzieci i dorosłych, którzy na pewno przypomną sobie swoje dzieciństwo. Wyrusz z nami na prawdziwą przygodę!

Kto będzie się tam dobrze bawił: dzieci w wieku 5-12 lat oraz dorośli

Data wyjazdu: 4 czerwca

Cena: 90zł

Cena zawiera: transport autokarem klasy turystycznej, ubezpieczenie NNW +KL, całodzienną opiekę pilota, VAT.

Cena nie zawiera: wejścia do Tajemniczej Krainy Turisede, opłat drogowych i parkingowych – dzieci do lat 14 – 15 euro, dorośli – 20 euro.

Wyjazdy: Bielawa 7:20, Dzierżoniów 7:40, Świdnica 8:00, powrót w godzinach popołudniowych (ok. 18:00)

Jak się przygotować na wycieczkę: zabierz ze sobą wygodne sportowe obuwie i wygodne ubranie, które podczas zabawy może zostać ubrudzone lub nabędize cieno nowych otworów w postaci dziur – w Turisede jest wiele okazji do czołgania i innych szalonych zabaw. 😉 W plecaki miej ze sobą PASZPORT LUB DOWÓD OSOBISTY, wodę i przekąski, na miejscu dostępne są punkty gastronomiczne, które serwują obiady i desery – płatność na miejscu w euro. Większość atrakcji znajduje się na dworze dlatego warto ubrać się odpowiednio do prognozowanej pogody.

Ten niezwykły park przygody został stworzony przez niemieckie przedsiębiorstwo tworzące place zabaw dla dzieci z całego świata. Unikatowa wizja i ogromne doświadczenie właścicieli sprawiło, że stworzyli oni zupełnie nową jakość zabawy, a może właśnie wrócili do jej korzeni? Turisede to kraina, w której próżno szukać nowoczesnych rozwiązań elektronicznych. To kraina, w której króluje wyobraźnia, a największą frajdę czerpie się z interakcji międzyludzkich i współpracy.

Trudno to miejsce skategoryzować i opisać słowami. Jedno możemy powiedzieć – my byliśmy zachwyceni!