• Post category:Oferta

Nasza propozycja na weekend Bożego Ciała to spędzenie czasu w Czeskim Raju. Nie bez powodu region ten został tak nazwany – słynie on ze zniewalających, jedynych w swoim rodzaju widoków, którymi zachwycali się nawet cesarze! Odwiedzimy zarówno Prachowskie Skały znane z ciekawych formacji skalnych, jak i Zamek Trosky, czyli wizytówkę Czeskiego Raju, z którego rozpościera się panoramiczny widok na idylliczną okolicę.

Plan wyjazdu:

  • wyjazd ze  Świdnicy, Dzierżoniowa, Bielawy, Ząbkowic Śląskich i Kłodzka zgodnie z rozkładem jazdy
  • przyjazd do Czeskiego Raju – Prachowskich Skał – spacer z przewodnikiem wśród niezwykłych formacji skalnych i unikalnej natury
  • wejście do Zamku Trosky oraz na jego wieże widokowe, z których podziwiać będziemy panoramę Czeskiego Raju
  • w miarę możliwości czas wolny na posiłek we własnym zakresie,
  • powrót w godzinach popołudniowo-wieczornych

OBOWIĄZKOWO  każdy uczestnik musi posiadać przy sobie paszport lub dowód osobisty bez względu na wiek. Inne dokumenty nie uprawniają do przekroczenia granicy. Aplikacja mObywatel ani legitymacje szkolne NIE UPRAWNIAJĄ do przekroczenia granicy.

Podczas wycieczki odbędziemy  długi spacer po mieście , dlatego warto założyć wygodne obuwie, należy również zwrócić uwagę na prognozę pogody i dostosować ubiór do zapowiadanych warunków. Należy zaopatrzyć się w wodę i przekąski, Należy wziąć ze sobą środki pieniężne w koronach czeskich, które pozwolą na zakupienie posiłku,  i ewentualnych pamiątek. Warto mieć ze sobą aparat fotograficzny. Będziemy korzystać z zestawów słuchawkowych typu tourguide, do których zalecamy zabranie własnych, wygodnych słuchawek (oczywiście dysponujemy również jednorazowymi).

Cena: 150zł 

+ dorośli 400kc, seniorzy powyżej 65 r.ż. 300kc, dzieci do 18 r.ż. 250kc (dopłata programowa wymagana na miejscu)

Cena zawiera: transport autokarem klasy turystycznej, ubezpieczenie KL 20.000 euro i NNW 10.000zł, opiekę pilota

Co zawiera dopłata programowa wymagana na miejscu?

Dopłata pokrywa koszty programowe – obejmuje realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE w tym wejście do Prachowskich Skał, wejście do Zamku Trosky, opłaty lokalne i parkingowe, płatne obowiązkowo u pilota w autokarze.