• Post category:Oferta

Rozpoczęcie sezonu jesiennego  z Sovia Travel nastąpi w Poczdamie – mieście ogrodzie, słynącym ze wspaniałych założeń parkowych i przepychu architektonicznego położonym w nim pałaców.

Plan wyjazdu:

  • wyjazd z Bielawy, Dzierżoniowa i Świdnicy zgodnie z rozkładem jazdy
  • przyjazd do Poczdamu
  • zwiedzanie Pałacu Cecilienhof z systemami audioguide
  • spacer po założeniu ogrodowym o powierzchni ok. 100ha
  • spacer z przewodnikiem z systemami tourguide po mieście, podczas którego zobaczymy, mi.in. dzielnicę holenderską zwaną Małym Amsterdamem, centrum miasta: poczdamską Bramę Brandenburska, główny deptak Brandenburger Strasse
  • czas wolny (ok. 2h),
  • wyjazd z Poczdamu ok. godz. 18:30, powrót do Dzierżoniowa ok. godz. 23:30.

OBOWIĄZKOWO  każdy uczestnik musi posiadać przy sobie paszport lub dowód osobisty bez względu na wiek. Inne dokumenty nie uprawniają do przekroczenia granicy. Aplikacja mObywatel ani legitymacje szkolne NIE UPRAWNIAJĄ do przekroczenia granicy.

Podczas wycieczki odbędziemy  długi spacer po mieście , dlatego warto założyć wygodne obuwie, należy również zwrócić uwagę na prognozę pogody i dostosować ubiór do zapowiadanych warunków. Należy zaopatrzyć się w wodę i przekąski, możliwość zjedzenia gorącego posiłku pojawi się na czasie wolnym, który nastąpi po realizacji programu (ok. godz 16). Należy wziąć ze sobą środki pieniężne w walucie euro, które pozwolą na zakupienie posiłku,  i ewentualnych pamiątek. Warto mieć ze sobą aparat fotograficzny. Będziemy korzystać z zestawów słuchawkowych typu tourguide, do których zalecamy zabranie własnych, wygodnych słuchawek (oczywiście dysponujemy również jednorazowymi).

Cena: 190zł + 25 euro (dopłata programowa wymagana na miejscu)

Cena zawiera: transport autokarem klasy turystycznej, ubezpieczenie KL 20.000 euro i NNW 10.000zł, opiekę pilota

Co zawiera dopłata programowa wymagana na miejscu?

Dopłata pokrywa koszty programowe – 25 €/os. obejmują zwiedzanie z przewodnikiem, realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE w tym wejście do wnętrz Pałacu Cecilienhof z systemami audioguide, opłaty lokalne i parkingowe, płatne obowiązkowo u pilota w autokarze.

reiseuhu-4_Hoehq2aEo-unsplash(1)
chris-reyem-KaUp5Bs0Cv0-unsplash
cec4