• Post category:Oferta

Nie lada gratka dla wszystkich fascynatów wspaniałych rezydencji! Podczas wyjazdu będziemy podziwiać fantazyjny zamek wzniesiony dzięki wyobraźni arystokraty. Absolutnie bajkowa sceneria, w którą wpisany jest ten obiekt sprawiła, że jest jednym z najchętniej odwiedzanych rezydencji w Polsce. Dodatkowo okres wiosenny jest idealnym czasem na spacer po ogrodach bujnie porośniętych różanecznikami i azaliami.

Po zwiedzaniu Zamku w Mosznej wraz z jej wspaniałymi ogrodami, udamy się do Brzegu, gdzie zwiedzimy wnętrza piastowskiego zamku. Imponująca bryła budynku wraz z unikatową bramą wjazdową przypominają o bogactwie Piastów Śląskich.

Plan wyjazdu:

  • Wyjazdy:  6:40 Dzierżoniów, 7:00 Bielawa (przy min. 5 wsiadających), 7:30 Ząbkowice Śląskie
  • Przejazd do Zamku w Mosznej,
  • Wejście do zamku (w każdej sali odtwarzany jest system audio z opisem komnaty i historią) i spacer po ogrodach
  • Przejazd do Brzegu, zwiedzanie wnętrz zamku z pilotem-przewodnikiem
  • Czas wolny w Brzegu
  • W drodze powrotnej te same przystanki, planowo w Dzierżoniowie ok. 19:00.

Co warto ze sobą zabrać?

Podczas wycieczki odbędziemy  spacery po ogrodach obu rezydencji i zwiedzimy ich wnętrza, dlatego warto założyć wygodne obuwie, należy również zwrócić uwagę na prognozę pogody i dostosować ubiór do zapowiadanych warunków. Między spacerami wrócimy do autobusu. Należy zaopatrzyć się w wodę i przekąski. Należy wziąć ze sobą środki pieniężne, które pozwolą na zakupienie posiłku,  i ewentualnych pamiątek. Warto mieć ze sobą aparat fotograficzny. Będziemy korzystać z zestawów słuchawkowych typu tourguide, do których zalecamy zabranie własnych, wygodnych słuchawek (oczywiście dysponujemy również jednorazowymi).

Cena: 250 zł

Cena zawiera: transport autokarem klasy turystycznej, bilety wstępu do Zamku w Mosznej oraz do ogrodów, bilet wstępu do Zamku w Brzegu, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW 10.000zł + KL 20.000 euro, VAT.

Wycieczka odbędzie się przy minimum 30 uczestnikach.