• Post category:Archiwum

Zimowisko w Czechach z opcją wyjazdu rodzinnego

Na wyjazd zapraszamy dzieci, młodzież i całe rodziny! Zimowisko w Petrikovie przeznaczone jest dla osób chcących doskonalić swoje umiejętności pod okiem instruktora lub jeżdżących samodzielnie. Wyjazd powstał z myślą o wytrwałych narciarzach – jeździmy ok. 6 godzin dziennie!

Możliwy wyjazd rodzinny

Śpimy w ośrodku znajdującym się tuż przy stokach w czeskim Petrikovie, zaledwie 4km od stacji Ramzova. Ośrodek dysponuje osobną narciarnią, szafkami do przechowywania sprzętu i grzejnikami na buty.
Zakwaterowanie w studiach 3+3 z łazienką i małym aneksem kuchennym wyposażonym w czajnik, lodówkę i naczynia. Wyżywienie stanowić będą śniadania w formie bufetu, przekąski na stok oraz obiadokolacje. W okolicy funkcjonują bary i restauracje.
Każdy uczestnik musi mieć ważny paszport lub dowód osobisty.  Brak możliwości wypożyczenia sprzętu narciarskiego ani snowboardowego.
Data: 16 – 21 lutego 2020
W cenie: transport busem lub autobusem, zakwaterowanie wraz z wyżywieniem (śniadanie, przekąski na stok, obiadokolacje), ubezpieczenie, opieka kadry pedagogicznej (dzieci), atrakcje wymienione w sekcji “Atrakcje w cenie wyjazdu”.
 

Atrakcje w cenie wyjazdu

Czeski wieczór jak w czeskim filmie 😀 zobaczymy czy się odbędzie!

Jeśli się odbędzie…  knedliki, ognisko, muzyka,dla dzieci Kofola, a dla dorosłych nieco więcej 😉 to iście czeski klimat na spędzenie wieczoru!

Kręgle

Wyjście grupowe na kręgielnię! Zacznijcie trenować już teraz – wyłonimy mistrza toru. 🙂

Nocne kino z niespodzianką

Odrobina wieczornego lenistwa pod kocykiem 😀 Obejrzymy wspólnie wybrany film, a jeśli będziecie wytrwali może zrobimy maraton filmowy?

Wieczór gier planszowych

Kochamy planszówki! <3 Wiemy, że Wy też, dlatego do dyspozycji będzie sporo hitowych gier planszowych – Dixit, Jungle Speed, 5 Sekund… i wiele innych.

A do tego PS4! Dla fanów konsoli. 🙂 Można wziąć swoje gry.

Wycieczka fakultatywna

Park Termalny w Łosinach

Trzy godziny wodnego szaleństwa w termach! Gorąca woda siarkowa pełna składników mineralnych pomoże mięśniom na regenerację, a nam na pełen relaks. 🙂

Dodatkowo dorośli będą mogli skorzystać ze strefy SPA oraz saunarium.

Dzieci: + 300kc

Dorośli: + 350kc

Podane ceny to wartość szacowana – do końca października podamy ceny końcowe

Grupa narciarska:

  • doskonalenie jazdy na nartach z instruktorem – Kaste Petrikov + 380zł
  • samodzielna jazda na nartach: Petrikov: +350zł, Ramzova: +440zł

Grupa snowboardowa: 

  • samodzielna jazda na snowboardzie: Petrikov: +350zł, Ramzova: +440zł
 Grupy tworzą się przy minimum 5 chętnych!

FORMULARZ REZERWACYJNY