Zimowisko z opcją wyjazdu rodzinnego

FORMULARZ REZERWACYJNY

Termin wyjazdu: 16-21.02.2020

Zimowisko w Ustroniu dedykujemy uczestnikom chcącym nauczyć się jazdy na nartach, szlifować umiejętności pod okiem instruktora oraz samodzielnie jeżdżącym. Ofertę kierujemy do wytrwałych narciarzy – jeździmy od śniadania do obiadokolacji (ok 6h dziennie). Wysoki standard zakwaterowania.

MOŻLIWY WYJAZD RODZINNY

Wyjazd kierujemy nie tylko dla dzieci, ale również dla całych rodzin. Zakwaterowanie w apartamentach rodzinnych (sypialnia z pokojem dziennym), studiach 2+2 lub pokojach 2-osobowych w komfortowym hotelu pozwoli na spokojny wypoczynek po narciarskim wysiłku.

W cenie:  transport, zakwaterowanie w pokojach 2- osobowych z łazienką/apartamentach rodzinnych (sypialnia i pokój dzienny) lub studiach 2+2, wyżywienie (śniadania, przekąski na stok, obiadokolacja), ubezpieczenie, wycieczka do Wisły, zwiedzanie Ustronia, inhalacje w grocie solnej. Możliwość wykupienia pakietu fakultatywnego – Aquapark w Hotelu Gołębiewski oraz kulig z poczęstunkiem w chacie góralskiej w łącznej cenie 70zł.

Główne atrakcje

Muzeum Śląska

Przez wielu nazywane jednym z najlepszych muzeów w Polsce – Muzeum Śląska zlokalizowane w miejscu dawnej kopalni Katowice zachwyca odwiedzających interaktywnym charakterem. Historia Śląska w pigułce i przy dobrej zabawie.  Dorośli z pewnością docenią również walory merytoryczne.

Grota solna

Każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z trzech relaksujących pobytów (każdy po 1h) w grocie solnej, którym towarzyszyć będzie oprawa świetlna i dźwiękowa.

Inhalacje w grocie solnej pozytywnie wpływają na układ oddechowy, pomagają się zrelaksować  i poprawiają nastrój.

Kino nocne z niespodzianką 🙂

A wieczorem, kiedy już będziemy zmęczeni po całym dniu jazdy na stoku i innych atrakcjach położymy się na kocach, weźmiemy ze sobą poduszki i obejrzymy interesujący film. A do filmu niespodzianka!

Przebierana dyskoteka i pokaz slajdów

Ostatni wieczór to nie tylko pakowanie walizek. Pożegnalna dyskoteka – bal przebierańców, rozdanie nagród oraz slajdy ze zdjęciami z całego wyjazdu! Będzie się działo. 🙂

Wycieczka do Ustronia

Podczas wyjazdu spacerować będziemy po centrum tego urokliwego miasteczka oraz nadwiślańskimi bulwarami.

Pakiet fakultatywny

Aquapark w Hotelu Gołębiewski + kulig z końmi    i pieczeniem kiełbasek

Relaks w basenach aquaparku (2h) z pewnością pozwoli na odprężenie ciężko pracujących na stoku mięśni. 🙂 Kolejną atrakcją w pakiecie będzie kulig z poczęstunkiem (kiełbaski i gorące napoje) w chacie góralskiej!

 

Możliwość skorzystania z oferty SPA & Wellness

Ośrodek “Gwarek” dysponuje strefą SPA & Wellness. Zabiegi i kąpiele to doskonały sposób na wypoczynek po dniu pełnym aktywności na stoku.

Jeździmy na wyciągu tuż przy ośrodku – Palenicy

Grupa narciarska:

  • nauka jazdy na nartach z instruktorem
  • doskonalenie jazdy na nartach z instruktorem
  • samodzielna jazda na nartach

Grupa snowboardowa: 

  • doskonalenie jazdy na snowboardzie z instruktorem  (przy grupie min. 5 osób)
  • samodzielna jazda na snowboardzie
Wypożyczenie sprzętu – oferta zostanie przedstawiona przed wyjazdem.
 

Grupy tworzą się przy minimum 5 chętnych!

FORMULARZ REZERWACYJNY