• Post category:Oferta

Całodzienne wodne szaleństwo w jednym z największych krytych parków wodnych na świecie! Na powierzchni 6,6 ha znajduje się tropikalny raj, w którym znajdziemy mnóstwo zjeżdżalni, wodospady, plaże o łącznej długości 400m, groty skalne i wiele innych atrakcji! Relaksu dopełni 7 saun i łaźni parowych na powierzchni 1ha. Na terenie Aquaparku znajdują się również liczne restauracje.

Data: 25 marca 2023

Cena: 180zł + bilety wstępu

Bilety wstępu:

  • Dorośli – 49 euro
  • Dzieci 4 – 11 lat, uczniowie  od 12 do 18 lat, studenci, seniorzy >65 – 39 euro 
  • Dzieci do lat 3 – wejście do Tropical Island gratis

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI BONEM TURYSTYCZNYM!

Zniżki obowiązują jedynie w przypadku okazania ważnego dokumentu!
Cena zawiera: transport autokarem turystycznym, opiekę pilota, ubezpieczenie KL + NNW
Cena nie zawiera: biletów wstępu (płatne w autokarze)

Do wzięcia udział u w imprezie niezbędny jest dowód tożsamości dla każdego uczestnika bez względu na wiek – paszport lub dowód osobisty!
W imprezie udział mogą wziąć osoby pełnoletnie, udział osób niepełnoletnich wyłącznie pod opieką dorosłego i za zgodą opiekuna prawnego.
 
 

Tropical Islands - niezwykły park rozrywki

Ogromna hala parku ma powierzchnię 66.000 m² i jest jedną z największych samonośnych hal świata. W środku zmieściłoby się 9 boisk do piłki nożnej, Nowojorska Statua Wolności mogłaby się w niej zmieścić na stojąco, a paryska Wieża Eiffla na leżąco.

W Tropical Islands panuje stała temperatura ok. 26°C i wilgotność powietrza ok. 60 %. Są to idealne warunki rozwoju dla roślin tropikalnych, dlatego w Tropical Islands znajduje się największy na świecie zadaszony Las Tropikalny, a w nim ok. 50.000 roślin 600 gatunków. Podczas spacerów po puszczy towarzyszyć nam będą ciekawe okazy tropikalnych zwierząt.

W Parku znajduje się najwyższa w Niemczech zjeżdżalnia wodna, na której można rozwinąć prędkość nawet do 70 kilometrów na godzinę! Podczas pobytu można również skorzystać z lotu balonem nad tropikalnym lasem.

Strefa SAUNA & SPA

Strefa SAUNA & SPA w Tropical Island oferuje nowy poziom relaksu w saunach umieszczonych w 6 strefach i zaprojektowanych w różnych stylach. Będą Państwo mieli okazję skorzystać z sześciu saun, w tym sauny kamiennej, drewnianej, solnej czy łaźni parowej. Za dodatkową opłatą będzie można również skorzystać z okładów błotnych, maseczek czy masaży.

Szczegółowe informacje o strefie saun i SPA:

https://bit.ly/3UFbdGI

UWAGA! Strefa Saun to strefa nagości – w saunie nie można przebywać w strojach kąpielowych ani w żadnego innego rodzaju ubraniu. Można owinąć się ręcznikiem pod warunkiem, że żadna część ciała nie będzie stykała się z powierzchnią sauny (warto mieć drugi ręcznik).

Cena: dodatkowa opłata za wejście