• Post category:Oferta

Zapraszamy na długo oczekiwany wyjazd do stolicy! Intensywny, 2-dniowy program zwiedzania, pozwoli na poznanie najważniejszych miejsc miasta stołecznego. W programie Muzeum Powstania Warszawskiego, Łazienki Królewskie, Krakowskie Przedmieście, Stare Miasto wraz ze słynnym pomnikiem Syrenki Warszawskiej i wiele innych.

Termin: 13-14 kwietnia 2024

Cena: 680zł/os.

Cena zawiera: transport klimatyzowanym autokarem, nocleg w pokoju 2-osobowym (na życzenie 3-osobowym), obiadokolację, śniadanie, 2 spacery z przewodnikiem (1 i 2 dnia), zestawy słuchawkowe tourguide, bilety wstępu i usługa przewodnicka w Muzeum Powstania Warszawskiego, ubezpieczenie NNW, ustawową opłatę na TFG i TFP, opłaty drogowe i parkingowe, opiekę pilota przez cały czas trwania wyjazdu, VAT.

 

 

Program wyjazdu

Dzień 1
 
Wyjazd ze Świdnicy (przy min 5 wsiadających), Dzierżoniowa i Bielawy we wczesnych godzinach porannych.
Przyjazd do Warszawy, spacer z przewodnikiem (bez wejść): Łazienki Królewskie z Pałacem na Wyspie, pomnikiem Chopina oraz Belwederem, przejazd Traktem Królewskim, Ogród Saski, Plac Piłsudskiego, Pałac Prezydencki, Krakowskie Przemieście, Rynek Starego Miasta, Kolumna Zygmunta, Pomnik Warszawskiej Syrenki.
Czas wolny na Starym Mieście (jeśli zmieścimy się w ramach czasowych możliwość wejścia do wnętrz Zamku Królewskiego we własnym zakresie).
Obiadokolacja.
Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie

Zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego z przewodnikiem.

Zwiedzanie z przewodnikiem – zetknięcie historii i nowoczesności – w Warszawie sąsiadują ze sobą drapacze chmur, wyniosłe wieżowce oraz  Mirów, w którym na każdym kroku spotkamy ślady historii warszawskich Żydów oraz dawnego getta warszawskiego.

Czas wolny w okolicach Pałacu Kultury i Nauki – możliwość wjechania na taras widokowy znajdujący się na  XXX piętrze (we własnym zakresie.)  oraz Złotych Tarasów (tu czas na zakupy i zjedzenie posiłku przed drogą powrotną).

Wyjazd z Warszawy ok. godz 16-17, przyjazd do Dzierżoniowa ok, godz. 22-23.