Łeba 29 lipca - 6 sierpnia 2024

Ponownie mamy przyjemność zaproszenia Was na kolonię do Księstwa Łeby! Swoją popularność zawdzięcza ona swojej niepowtarzalnej atmosferze, piaszczystym, dużym plażom, bliskości Słowińskiego Parku Narodowego (z ruchomymi wydmami) oraz ciekawej historii. 🙂

Ośrodek, w którym nocujemy posiada kompleks boisk sportowych, sale świetlicowe i dyskotekowe, atestowany plac zabaw, siłownię zewnętrzną i ogrodzony, bezpieczny teren, na którym organizować będziemy zabawy i animacje. Zlokalizowany jest w bliskiej odległości od piaszczystych plaż oraz sklepików.

Galeria ośrodka: https://www.owdiuna.pl/diuna-leba/

W cenie wyjazdu: transport autokarem turystycznym, 8 noclegów w pokojach 3-,4-osobowych z łazienkami oraz w pokojach typu studio 3+3 i 4+2 (Ośrodek Diuna, Łeba), pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek), opieka wykwalifikowanej kadry pedagogów, ubezpieczenie NNW 10.000zł, wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego (ruchome wydmy), rejs statkiem po Jeziorze Łebsko lub kurs meleksem (w zależności od dostępności), ognisko z pieczeniem kiełbasek,  pakiet zabaw i animacji – chrzest kolonisty, dzień kolonisty, liczne konkursy, dyskoteki, kąpiele morskie pod opieką ratowników, ustawowe składki na TFG i TFP, VAT.

Cena nie zawiera: pakietu fakultatywnego, obiadu w dniu wyjazdu

Ostatniego dnia uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę, zatrzymamy się na ciepły posiłek w trasie powrotnej – posiłek we własnym zakresie.

Cena bazowa: 2350zł

Wyjazdy z Bielawy, Dzierżoniowa i Świnicy w godzinach porannych.

Każdy uczestnik musi przed wyjazdem dostarczyć, podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego, papierową wersję karty kwalifikacyjnej!

Grupy

Na naszych koloniach każdy znajdzie coś dla siebie! Każde dziecko zapisując się na kolonie musi zostać zapisane na jedną z poniższych grup tematycznych:

Grupa artystyczna

Dla lubiących pracę twórczą, plastykę i sztukę, chętnych do rozwijania umiejętności manualnych. Wspólne tworzenie większych projektów grupowych, jak i praca nad pamiątkami znad morza, które z dumą będziecie nosić po powrocie do domu. Nie musicie niczego zabierać ze sobą – wszystkie materiały będą czekać na Was i Waszą kreatywność.

      Cena: +150zł
zaplecze1_wicie

Grupa sportowa

Zabawy grupowe, piłka nożna i koszykowa na Orliku, wykorzystanie infrastruktury miejskiej do zabaw na świeżym powietrzu. Jednym słowem dużo ruchu i jeszcze więcej frajdy! Wszystko to oczywiście pod czujnym okiem fascynatów sportu. 🙂 Nie trenujemy olimpijczyków – najważniejsza jest chęć do zabaw ruchowych.

Cena: +100zł

 

Grupa rekreacyjna 13+

Starszyzna obozowa trzyma się razem! Grupa dla młodzieży od 13 roku życia. Trochę więcej plażowania i spacerów. 🙂 W grupie rekreacyjnej nie zabraknie animacji, zabaw i konkursów. Coś dla fanów prawdziwego nadmorskiego wypoczynku.

Cena: +0zł

 

96303660_1629688510512829_978676983510597632_o

 

Grupa rekreacyjna

Trochę więcej plażowania i spacerów. 🙂 W grupie rekreacyjnej nie zabraknie animacji, zabaw i konkursów. Coś dla fanów prawdziwego nadmorskiego wypoczynku.

Cena: +0zł

 

Atrakcje fakultatywne - cennik pojawi się niebawem

37377507_1869537033133097_7975654324783022080_n

Łeba Park

Kto nie był – ten musi tam pójść! Całodzienna zabawa w Łeba Parku umożliwia skorzystanie ze wszystkich atrakcji: wodne zjeżdżalnie, kino 7D, dom strachów, ścieżka dinozaurów, pojazdy flinstonów, rowerki wodne, ogromny plac zabaw i na prawdę dużo, duuuużo więcej!

+70zł

 

sebastian-huber-oUrM2wOYmBQ-unsplash

Gdańsk i Centrum Nauki EXPERYMENT

Najpiękniejsze miasto na wybrzeżu oraz ogromne centrum do eksperymentowania podczas całodniowego wyjazdu! W Gdańsku zwiedzimy wspaniałą, historyczną starówkę i wejdziemy na wieżę najwyższej ceglanej budowli w Europie – Bazyliki Mariackiej. Następnie udamy się do gdyńskiego Centrum Nauki Eksperyment, w którym do woli używać będziemy jego interaktywnych eksponatów.

+130zł

4275M4U3y0n0u1t5b7r2m5h1Y8g7h9h5

Aquapark Reda

Niezapomniane przeżycia związane z wodnym szaleństwem i spotkanie oko w oko z rekinami! Zabawa w strefie zjeżdżalni, jacuzzi, wodnego placu zabaw z okrętami, sztuczną falą, rwącą rzeką – ogólnie rzecz ujmując 3 godziny absolutnie fantastycznej wodnej przygody!

+150zł