• Post category:Oferta

ZIMOWISKO DLA DZIECI, MŁODZIEŻY i DOROSŁYCH!

Termin wyjazdu:   14.01 – 20.01.2024
Na zimowisku w Białym Dunajcu proponujemy  różne poziomy zaawansowania grup narciarskich i snowboardowych, a także grupę rekreacyjną! Każdy z uczestników musi wybrać jedną z grup, a dodatkowo narciarze, snowboardziści i rodziny mogą urozmaicić wyjazd pakietem fakultatywnym. Uczestnicy grupy rekreacyjnej mają go w cenie wyjazdu.

Grupy narciarskie i snowboardowe tworzymy dla początkujących oraz tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności jazdy na nartach lub jeżdżą już samodzielnie. Szczegółowe informacje w dalszej części.

Plan wyjazdu:

14.01 – wyjazd z Bielawy, Dzierżoniowa i Świdnicy w godzinach porannych, przyjazd do Białego Dunajca, zakwaterowanie, obiadokolacja, apel organizacyjny.

15.01 – 19.01 – pobyt w Biały Dunajcu i realizacja programu :

 • grupy narciarskie i snowboardowe wyjeżdżają na stok
 • grupa rekreacyjna realizuje swój program wyjazdu (wyjście na lodowisko (wypożyczenie sprzętu w cenie), wejście na 3 godziny do Term w Bukowinie Tatrzańskiej lub Chochołowie oraz dwugodzinna zabawa na torze saneczkowym, dodatkowa wycieczka do Zakopanego,  wjazd kolejką linową na Gubałówkę, spacery, zabawy na stoku, zjazdy na jabłuszkach)
 • wszyscy uczestnicy wyjazdu odbędą wycieczkę do Zakopanego, spacer po Krupówkach, zobaczą skocznie narciarskie, poznają charakterystykę stylu zakopiańskiego w architekturze, zrobią zakupy na targowisku góralskim
 • wszyscy uczestnicy wezmą udział w kuligu z zaprzęgiem konnym, który zawiezie nas na ognisko, przy którym upieczemy kiełbaski
 • podczas zimowiska dodatkowo czeka na uczestników wiele atrakcji – wieczór filmowy, dyskoteka, gry i zabawy integracyjne, konkursy.

20.01 – wyjazd z Białego Dunajca po śniadaniu, postój na trasie na ciepły posiłek (zakup we własnym zakresie), przyjazd do Świdnicy, Dzierżoniowa i Bielawy w godzinach popołudniowo – wieczornych

Cena dla dzieci do lat 18: 1590zł + wybrana grupa (opisy grup poniżej)

Cena dla dorosłych: 1750zł + możliwość zakupu karnetów na miejscu

Cena zawiera:  transport, 6 noclegów – zakwaterowanie w pokojach 3-, 4-, 5- osobowych z łazienką, wyżywienie (3 posiłki dziennie),  wycieczka do Zakopanego, kulig zaprzęgiem konnym z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek, moc zabaw i atrakcji poza stokiem (projekcje filmowe, dyskoteki, konkursy), opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy, VAT.

Cena nie zawiera: skipassów, wypożyczenia sprzętu narciarskiego/snowboardowego, wycieczek fakultatywnych, obiadu w dniu wyjazdu (zatrzymamy się na ciepły posiłek na trasie).

MOŻLIWE WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU NA MIEJSCU: + 250zł/os.

Atrakcje w cenie wyjazdu

Kulig z ogniskiem
 
Przejażdżka wozami zaprzężonymi w konie, ognisko z pieczeniem kiełbasek i powrót nocą z płonącymi pochodniami. Atrakcja, która na długo zapadnie w pamięć. 😉

Wycieczka do Zakopanego

Podczas wyjazdu zobaczymy słynną skocznię narciarską, podziwiać będziemy charakterystyczny styl zakopiańskich domów, zrobimy zakupy na góralskim targowisku oraz przespacerujemy się Krupówkami.

Zabawy poza stokiem

A po zimowym, śnieżnym szaleństwie czeka nas moc zabaw i animacji – tenis stołowy, bilard, dyskoteki, seanse filmowe, konkursy. Na pewno nikt nie będzie się nudził. 🙂

Pakiet fakultatywny - cennik pojawi się niebawem

Pakiet fakultatywny to dwie atrakcje , którymi można urozmaicić wyjazd! Pakiet jest już w cenie grupy rekreacyjnej.

Termy Bukovina

3,5 godzinne wodne szaleństwo w nowoczesnym obiekcie z mnóstwem atrakcji wodnych!

Dzieci do lat 13  – 85zł      Młodzież 14-18 – 100zł        Dorośli  – 110zł

Możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji dla rodzin

w zależności od zainteresowania możliwe będzie zorganizowanie wieczornej wycieczki na Termy Gorący Potok lub Szaflary, wspólnego wyjścia do pobliskiej restauracji na kolację regionalną.

 

Górka saneczkowa lub Labirynt Park

Dwugodzinna śnieżna zabawa na górce saneczkowej o długości 220m! Doskonale przygotowany, oświetlony obiekt z własnym sprzętem do ślizgu dostarczy dzieciom (i dorosłym :D) wielu emocji!

Lub w przypadku funkcjonowania Labirynt Parku – Śnieżny Labirynt jest największą tego typu budowlą w Polsce i na Świecie. Doskonała zabawa w śnieżnym królestwie.

Labirynt Park lub górka saneczkowa (w zależności od dostępności) +30zł dzieci, 35zł dorośli.


Grupy

Każdy z uczestników wybiera grupę narciarską lub snowboardową lub rekreacyjną. Grupy tworzymy od min. 5 uczestników.

Grupa narciarska:

Jeździmy “U Jędrola” oraz na „SkiSuche” (kanapa):

 • nauka jazdy na nartach z instruktorem + 550zł
 • doskonalenie jazdy na nartach z instruktorem +570zł
 • samodzielna jazda na nartach pierwsz +590zł

W cenie: skipassy, zajęcia z instruktorem na stoku (grupa samodzielna z opiekunem), transport.

colin-lloyd-LOh-9PgdPZw-unsplash

Grupa snowboardowa:

Jeździmy „U Jędrola” oraz na „SkiSuche” (kanapa):

 • nauka jazdy na snowboardzie +570zł
 • doskonalenie jazdy na snowboardzie + 590zł
 • samodzielna jazda na snowboardzie +590zł

W cenie: skipassy, zajęcia z instruktorem na stoku (grupa samodzielna z opiekunem), transport.

2

Grupa rekreacyjna:

dla osób, które nie wybrały grupy narciarskiej ani snowboardowej!

W pakiecie: wejście na 3 godziny do Term w Bukowinie Tatrzańskiej lub Chochołowie oraz zabawa na torze saneczkowym, dodatkowa wycieczka do Zakopanego,  wjazd kolejką linową na Gubałówkę, zwiedzanie Muzeum Tatrzańskiego, spacery, zabawy na stoku, zjazdy na jabłuszkach (prosimy o zabranie własnego sprzętu).

Cena: 320zł