Harmonogram 1-dniowych wycieczek letnich

Nie trzeba jechać na drugi koniec świata, żeby odkryć cuda natury i architektury. Mamy szczęście mieszkać w niewielkiej odległości od zapierających dech w piersiach widoków górskich, jaskiń krasowych o bogatej szacie, monumentalnych miast i urokliwych miasteczek. Tego lata z najwyższą przyjemnością pokażemy Wam te miejsca! Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem wyjazdów. Pełna oferta i zapisy w postach poniżej!

PRAGA

Daty wyjazdów: 30 lipca, 13 sierpnia, 20 sierpnia

Jedno z najpiękniejszych europejskich miast na pewno nie potrzebuje dodatkowej reklamy.

Podczas wyjazdu odbędziemy spacer od Hradczan do centrum przez Małą Stranę i Most Karola, odpoczniemy podczas wolnego czasu  w sercu starego miasta i odbędziemy 2- godzinny rejs statkiem po Wełtawie. Na pokładzie statku zjemy posiłek podany w formie bufetu szwedzkiego.

DREZNO I PIlLNITZ

Daty wyjazdów: 6 sierpnia

Odbudowywane przez wiele dziesięcioleci miasto znów zachwyca! Poznamy historię Sasów, których dynastia splotła losy Polski i Saksonii. Zobaczymy budynek wspaniałego Zwingera, odbędziemy spacer po mieście z przewodnikiem i odpoczniemy na czasie wolnym. W drodze powrotnej zwiedzimy wnętrza Zamku w Pillnitz oraz odpoczniemy w jego ogrodach.

 
 
 
SKY WALK I SKY BRIDGE

Daty wyjazdów: 27 sierpnia

Na koniec wakacji przygotowaliśmy wycieczkę do prawdziwej perełki – nowoczesna technologia połączona z zachwycającym pięknem Dolnej Morawy. Podczas wyprawy wjedziemy na wieżę o wysokości 55 metrów, znajdującej się na zboczu góry Slamnik na wysokości 1116 m n. p. m. – wyjazd kolejką linową, obejrzymy doskonałe widoki na cały Masyw Śnieżnika z malowniczą doliną rzeki Morawy oraz na grzbiety Jesioników, Suchy Vrch i Karkonoszy, przejdziemy po najdłuższym na świecie moście wiszącym dla pieszych o długości 721m.