• Post category:Oferta

Jeden z najmniej oczywistych, ale najbardziej polecanych przez nas wyjazdów w 2024! Zapraszamy do miejsc, które podbiły nasze sovie serca, a które po prostu trzeba odwiedzić. Pilzno – piwne serce Czech, w którym zwiedzimy browar, w którym z pasją tworzony jest Pilsner Urquell oraz absolutna architektoniczna perła Czech – Czeski Krumlov. Wspaniale zachownane historyczne miasto wpisane na listę UNESCO. I… wisienka na torcie Zamek Hluboka.

Termin: 30-31 maja 2024 – długi weekend Bożego Ciała

Cena: 690zł

Cena zawiera: transport klimatyzowanym autokarem, nocleg w pokoju 2-osobowym (na życzenie 3-osobowym), obiadokolację, śniadanie, ubezpieczenie NNW10.000zł + KLO 20.000 euro, ustawową opłatę na TFG i TFP, opłaty drogowe i parkingowe, opiekę pilota przez cały czas trwania wyjazdu, podatek miejski, VAT.

Dopłata obowiązkowa na realizację programu: +1000kc/os

dopłata zawiera: bilety wejścia do browaru Pleznsky Prazdroj, bilety wejścia do Zamku Hlouboka, zestawy słuchawkowe tourguide na czas zwiedzania Pilzna i Czeskiego Krumlova, koszty rezerwacji biletów.

 

Program wyjazdu

Dzień 1
 
Wyjazd ze Świdnicy (przy min 10 wsiadających), Dzierżoniowa i Bielawy we wczesnych godzinach porannych.
Przyjazd do Pilzna, spacer z pilotem – przewodnikiem po mieście (bez wejść) rynek, ratusz, Wielka Synagoga, Katedra św. Bartłomieja. Wejście do Pilzeńskiego Browaru Prazdroj – zwiedzanie wnętrz produkcyjnych i leżakowni, degustacja złotego trunku leżakującego w dębowych beczkach.
Czas wolny.
Przejazd do hotelu znajdującego się w bliskiej odległości od centrum Czeskich Budziejowic. Obiadokolacja.
Zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie.

Zwiedzanie komnat reprezentacyjnych Zamku Hluboka – wspaniałej budowli wpisanej na listę UNESCO.

Przejazd do najpiękniejszego miasteczka Czech – Czeskiego Krumlova ze wspaniale zachowanym średniowiecznym założeniem miejskim. Spacer z przewodnikiem po najciekawszych zabytkach (bez wstępów).

Czas wolny.

Powrót do Polski około północy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA