Kolonia w Grzybowie 12+!
Gwarancja niezmienności ceny dla rezerwacji dokonanych do 31.03.2023

Mamy przyjemność zaprezentować tegoroczną propozycję dla młodzieży 12+! Kolonia w Grzybowie w komfortowym ośrodku „Szekla” położonym kilka minut spacerem od plaży.

Ośrodek, w którym nocujemy posiada zewnętrzny basen, boisko, siłownię salę kinową, plac zabaw i ogrodzony, bezpieczny teren, na którym organizować będziemy zabawy i animacje. Zlokalizowany jest w bliskiej odległości od piaszczystych plaż oraz sklepików.

W cenie wyjazdu: transport autokarem turystycznym, 8 noclegów w pokojach 3-,4-,5- osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie + podwieczorek), opieka wykwalifikowanej kadry pedagogów, ubezpieczenie NNW 10.000zł, wycieczka do Kołobrzegu, ustawowa składka na TFG, ustawowa składka na TFP, VAT.

Cena nie zawiera: pakietu fakultatywnego, obiadu w dniu wyjazdu (uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę, zatrzymamy się na ciepły posiłek w trasie powrotnej).

Cena: 2150zł + cena wybranej grupy

Wyjazdy z Bielawy, Dzierżoniowa i Świnicy w godzinach porannych.

PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI BONEM TURYSTYCZNYM do końca marca 2023

Każdy uczestnik musi przed wyjazdem dostarczyć, podpisaną przez rodzica lub opiekuna prawnego, papierową wersję karty kwalifikacyjnej.

 Galeria zdjęć ośrodka: http://szekla-grzybowo.pl/galeria/

Program wyjazdu

20210804_141925
W cenie wyjazdu przewidujemy realizację programu:
wycieczkę do Kołobrzegu przejście promenadą nadmorską, latarnia morska, spacer po starówce),
– plażowanie na pięknych, piaszczystych plażach Grzybowa i kąpiele morskie pod opieką ratowników WOPR,
– stworzenie turnusowego clipu – teledysku, który pozostanie pamiątką dla wszystkich uczestników i rodziców,
– Parada Chrztu Kolonisty – to nieodłączny element Sovich kolonii – przebrani i pomalowani ruszymy ulicami Grzybowa w towarzystwie muzyki na plażę, gdzie odbędzie się chrzest, a Neptun i Prozerpina nadadzą kolonijne imiona nowym członkom kolonijnej rodziny,
– seanse filmowe w sali kinowej,
– zabawy na terenie ośrodka: skorzystamy z doskonałego zaplecza, które posiada ośrodek – kąpiele w basenie, tenis stołowy, bilard, zajęcia na otwartej siłowni, gry i zabawy zespołowe na ośrodkowym boisku wielofunkcyjnym – siatkówka, koszykówka, 
– gry i zabawy integracyjne: podchody, wyścigi rzędów, 100 pytań, konkursy i animacje,
– Mam Talent – kolejne wielkie wydarzenie kolonijne 😉 w profesjonalnej oprawie każdy uczestnik będzie miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i talentów,
– ognisko z pieczeniem kiełbasek

Grupy

Na naszych koloniach każdy znajdzie coś dla siebie! Każde dziecko zapisując się na kolonie musi zostać zapisane na jedną z poniższych grup tematycznych:

Grupa windsurfingowa

Od teorii do praktyki! Poznamy rodzaje wiatrów, nazwy zwrotów, części wyposażenia windsurfera, które następnie wykorzystywać będziemy podczas pływania na jeziorze. Wykwalifikowana kadra instruktorów windsurfingu zadba o bezpieczeństwo i dobrą zabawę! 4 zajęć trwających 1,5h.

Pianki dostępne na miejscu (można wziąć również własną), należy zabrać własne buty do wody.

Grupa otwiera się przy min. 10 zgłoszeniach.

Cena: +400zł

Grupa sportowa

Zabawy grupowe, konkursy, ćwiczenia ogólnorozwojowe, wykorzystanie infrastruktury miejskiej do zabaw na świeżym powietrzu. Jednym słowem dużo ruchu i jeszcze więcej frajdy! Wszystko to oczywiście pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego i pasjonatów sportu. 🙂

 

Cena: +100zł

Grupa rekreacyjna

Trochę więcej plażowania i spacerów. 🙂 W grupie rekreacyjnej nie zabraknie animacji, zabaw i konkursów. Coś dla fanów prawdziwego nadmorskiego wypoczynku.

Cena: +0zł

Atrakcje fakultatywne

laser tag

Spływ kajakowy

Kilkugodzinny spływ z instruktorem kajakarstwa, pilotem i  ratownikami. Emocjonująca przygoda w pięknych okolicznościach przyrody.

+90zł

lub Laser Tag

2-godzinna zabawa laserowym painballem, podczas której należy wykazać się sprytem i szybkością, aby pokonać przeciwną drużynę. Podczas wizyty odbędzie się kilka rozgrywem wg. różnych scenariuszy strategicznych.

+90zł

aquakoszalin

Zabawa w Aquaparku Koszalin

3-godzinna wodna przygoda w basenach rekreacyjnych zewnętrznych i wewnętrznych Skorzystać będzie można z wielu atrakcji, mi.in torów przeszkód, zjeżdżalni, leżanek basenowych, sztucznej rzeki, wodospadów rurowych, gejzerów powietrznych, jacuzzi, ściennych masażerów i basenów pływackich.

+80zł