Praga z innej perspektywy

Podczas wyjazdu będą mieli Państwo rzadko spotykaną okazję do zwiedzenia Pragi w niekonwencjonalny sposób. Organizowaliśmy już wiele wyjazdów na zwiedzanie z przewodnikiem Hradczan i Starego Miasta, dlatego poczuliśmy, że Praga ma jeszcze wiele innego do zaoferowania. Już 21 maja będą mieli Państwo możliwość podziwiać to niesamowite miasto z dwóch perspektyw – wzgórza Petrin oraz pokładu statku, na którym podany zostanie również posiłek w formie bufetu.

Wyjazdy z Dzierżoniowa i Świdnicy we wczesnych godzinach porannych, powrót w późnych godzinach wieczornych.
 
Plan wycieczki: przyjazd do Pragi, wjazd zabytkową kolejką na Wzgórze Petrin – punkt widokowy, z którego rozpościera się wspaniały widok na Pragę, zwiedzanie Wzgórza wraz z jego zabytkami, czas wolny, 2-godzinny rejs statkiem, na pokładzie którego zostanie podany posiłek w formie bufetu oraz welcome drink.
 
Data: 21 maj
Dodatkowo możliwość wejścia na wieżę na szczycie Wzgórza Petrin ( do pokonania prawie 300 schodów) – 60kc dorośli, 40kc dzieci do 15 r.ż.

Wyjazdy:
Świdnica 5:20, Dzierżoniów 5:45
Powrót w godzinach wieczornych (Dzierżoniów ok. 23:00, Świdnica ok. 23:30)

lisa-van-vliet-Rpw5zznrxys-unsplash

Rejs statkiem

Relaksujący sposób na podziwianie Pragi i wczucie się w jej niesamowitą atmosferę. Podczas dwugodzinnego rejsu serwowany będzie drink powitalny, bufet, w którym znajdą się dania czeskie i nie tylko oraz grać będzie muzyka na żywo.

Wzgórze Petrzyn
 
Podczas wyjazdu będziemy mieli okazję wjechać zabytkową kolejką linową na Wzgórze Petrzyn, zwiedzić zabytki znajdujące się w jego obrębie. Chętni będą mieli możliwość wejścia na „Praską Wieżę Eiffla”, czyli 60 – metrową konstrukcję, z której rozpościera się widok przedstawiony na zdjęciu obok.