• Post category:Oferta

16 MARCA, BARDZO NIEGRZECZNY WIEDEŃ

W PRZYPADKU BRAKU MIEJSC – LISTA REZERWOWA – WPISZ SIĘ TUTAJ

Ile niegrzecznych sekretów skrywa w sobie stolica rządzona przez setki lat przez jedną dynastię? Jakie nieprawdopodobne i szokujące historie skrywają mury znajdujących się tu zabytków? Jakie były największe grzechy władców i poddanych? Na te i wiele, wiele więcej niegrzecznych, gorszących i nie mieszczących się w głowie pytań odpowiedź znajdziemy podczas naszego niegrzecznego wyjazdu! Dzieci zostawiamy w domach, drogie Panie – z okazji Waszego Święta zabieramy Was na wyjazd 18+! Przygotujemy dla Was kilka niespodzianek, które podkręcą atmosferę wyjazdu. 😉

Plan wyjazdu:

  • wyjazd ze Świdnicy – przy min. 5 wsiadających (5:00), Dzierżoniowa (5:20), Bielawy – przy min. 5 wsiadających (5:40), Ząbkowic Śląskich (6:00), Kłodzka (6:20)
  • przyjazd do Wiednia ok. godz. 12:00
  • zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem miejskim (3h): lubieżni władcy, niegrzeczne historie, a wszystko to w otoczeniu światowej klasy zabytków;
  • czas wolny na ulicy handlowej (min. 2h)
  • wyjazd z Wiednia ok. godz. 18:00, powrót do Dzierżoniowa ok. północy.

Uwaga! Plan wyjazdu jest ramowy i może ulec zmianie.

OBOWIĄZKOWO  każdy uczestnik musi posiadać przy sobie paszport lub dowód osobisty bez względu na wiek. Inne dokumenty nie uprawniają do przekroczenia granicy. Aplikacja mObywatel ani legitymacje szkolne NIE UPRAWNIAJĄ do przekroczenia granicy.

Podczas wycieczki odbędziemy  długi spacer po mieście , dlatego warto założyć wygodne obuwie, należy również zwrócić uwagę na prognozę pogody i dostosować ubiór do zapowiadanych warunków. Należy zaopatrzyć się w wodę i przekąski, możliwość zjedzenia gorącego posiłku pojawi się na czasie wolnym, który nastąpi po realizacji programu (ok. godz 16). Należy wziąć ze sobą środki pieniężne w walucie euro, które pozwolą na zakupienie posiłku,  i ewentualnych pamiątek. Warto mieć ze sobą aparat fotograficzny. Będziemy korzystać z zestawów słuchawkowych typu tourguide, do których zalecamy zabranie własnych, wygodnych słuchawek (oczywiście dysponujemy również jednorazowymi).

Cena: 220zł

Cena zawiera: transport autokarem klasy turystycznej, ubezpieczenie KL 20.000 euro i NNW 10.000zł, całodzienną opiekę pilota.

Cena nie zawiera dopłaty programowej + 20 euro/os.

Co zawiera dopłata programowa wymagana na miejscu?

Dopłata pokrywa koszty programowe – 20 €/os. obejmują zwiedzanie z przewodnikiem, realizację programu w oparciu o system TOUR GUIDE, opłaty lokalne i parkingowe – nie podlegają rozliczeniu, płatne obowiązkowo u pilota w autokarze.