• Post category:Oferta
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

SPOTKANIA SAUNOWE Z MORSOWANIEM I GRILLEM                                                 NAD JEZIOREM BIELAWSKIM – CAMPING SUDETY

Już 16 grudnia ruszył z impetem sezon zimowy w Sowim Gnieździe – nowym miejscu spotkań nad Jeziorem Bielawskim! A atrakcji podczas spotkań będzie sporo – seanse saunowe, wspólne morsowanie oraz biesiady przy ognisku i potrawach z grilla w towarzystwie lokalnego piwa i rozgrzewających napojów. Szykujcie się na zimowy sezon, jakiego jeszcze nie było! 

Zapisy na seanse prywatne: 793651257 lub sowiegniazdo@int.pl

 

SPOTKANIA OTWARTE:

1H: w piątki i soboty można się zapisać na otwarte spotkanie saunowe, w którym weźmie udział maksymalnie 15 osób. Cena 30zł/os. W cenie: 1- godzinne saunowanie, istnieje opcja skorzystania z oferty barowej.

2H: w piątki i soboty można się zapisać na otwarte spotkanie saunowe, w którym weźmie udział maksymalnie 15 osób. Cena 40zł/os. W cenie: 2- godzinne saunowanie, istnieje opcja skorzystania z oferty barowej.

3H: w soboty udostępniamy opcję dla wymagających – 3 godzinne saunowanie z grillem. Maksymalna liczba osób – 15. Cena 80zł/os. W cenie 3-godzinne saunowanie, karkówka z grilla, dodatki, napój (lokalne piwo, kawa, herbata, soki, woda)

Sowie Gniazdo

Zimą raj dla miłośników saunowania i morsowania oraz biesiad grillowych, latem beach bar z grillem! To nowe, całoroczne miejsce spotkań nad Jeziorem Bielawskim.

Na terenie Sowiego Gniazda obecnie znajduje się sauna, zamykana i ogrzewana wiata grillowa oraz zaplecze gastronomiczne. Można się tu napić aromatycznej kawy, gorącej herbaty, najlepszego lokalnego piwa oraz wybranych win i napojów bezalkoholowych.

Zimą Sowie Gniazdo będzie otwarte podczas saunowych spotkań grupowych i prywatnych.

Cennik

_MG_2509
Jak wyglądają zimowe spotkania w Sowim Gnieździe?
 
1. Sauna – Podczas spotkania każda z osób będzie miała możliwość skorzystania z wysokotemperaturowej sauny. Sauna rozpalona będzie przez całą sesję, dlatego każdy zdecyduje jak długo chce z niej korzystać. Osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z sauną, zapoznamy z wytycznymi dotyczącymi poprawnego saunowania.
 
2. Morsowanie – sauna znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Bielawskiego, do którego będzie można wejść przed lub po saunowaniu. Od strony Campingu Sudety zejście do jeziora jest bezpieczne i łagodne.
 
3. Grill – w Sowim Gnieździe znajduje się zamykana i podgrzewana wiata grillowa, dzięki czemu w przyjemnej atmosferze można będzie zjeść kiełbaski, które przygotujemy na ognisku rozpalonym na zewnątrz. Dodatkowo dostępne będą gorące napoje, lokalne piwo i soki.
 
4. Dodatkowe udogodnienia – w sąsiedztwie sauny i wiaty grillowej znajdują się sanitariaty z prysznicami, toaletami i przebieralnią, które zostaną udostępnione uczestnikom dla pełnego komfortu!
 
Z sauny można skorzystać podczas wyznaczonych terminów spotkań grupowych (1- lub 2-godzinnych saunowych lub 3-godzinnych z sauną i grillem, na spotkaniu będzie maksymalnie 15 uczestników) lub wynająć ją na seanse prywatne.
 
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 793651257
 

LOKALIZACJA

Wybraliśmy miejsce zapewniające prywatność, z dala od najczęściej uczęszczanych miejsc nad jeziorem. Jednocześnie znajduje się ono tuż przy łagodnym zejściu do jeziora, co na pewno docenią morsy. Zadecydowały też względy praktyczne – znajduje się tu darmowy parking oraz w pełni wyposażone sanitariaty z prysznicami i toaletami dla kobiet i mężczyzn.

Sowie Gniazdo leży bezpośrednio na terenie Campingu Sudety, ma też swoje niezależne wejście obok głównej bramy Campingu.