Tagliata di Cervia, 16- 26 lipca 2024

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY PRZY REZERWACJI DO 29 lutego 2024!

Tegoroczna propozycja skierowana jest do dorosłych, rodzin oraz rodziców, którzy chcą pojechać na wczasy z dziećmi, które będą w tym samym czasie na kolonii w hotelu zaledwie 300m dalej!

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją wyjazdu do uroczej miejscowości Tagliata di Cervia, położonej 25km na północ od Rimini we Włoszech. Oferta skierowana jest do osób dorosłych oraz rodzin z dziećmi. Proponujemy zakwaterowanie w pokojach, 2-, osobowych (na życzenie 3 lub 4- osobowe, a za dopłatą 1-osobowe). Podczas wyjazdu poza możliwością wypoczynku na lokalnych piaszczystych plażach, proponujemy także bogaty program fakultatywny. 

Tagliata di Cervia, ze względu na swój urok, jest popularnym miejscem wczasowym znanym z piaszczystych plaż pełnych atrakcji, pięknego piniowego parku, licznych restauracji serwujących doskonałe jedzenie.

W cenie wyjazdu: 8 noclegów w pokojach 2-,3-,4- osobowych (dopłaty do pokoi 1-osobowych), klimatyzację w pokojach, wyżywienie HB (śniadania w formie bufetu i obiadokolacje serwowane), transport autokarem klasy turystycznej (WC, barek), opieka pilota, ubezpieczenie KL 20.000 euro, NNW 15.000zł,  wieczorek włoski z winem, wycieczka do Cesenatico, niezapomniane wieczorne integracje ;), składka na fundusz TFG i TFP, VAT.

Cena nie zawiera: taksy klimatycznej i opłat administracyjnych oraz drogowych: 30 euro dorośli, 20 euro dzieci do 7 r.ż. (płatna na miejscu)

Włoskie plaże to nie tylko leżaki i parasole. Oferują one pełną infrastrukturę plażową – prysznice, przebieralnie, toalety, bar, wi-fi, opiekę ratownika, strefę zabaw dla dzieci z atrakcjami, codzienne sprzątanie. Plaża przy hotelu: https://www.lepalmebeach.com/servizi. Plaża, z którą współpracuje hotel w 2023 roku miała opłatę 15 euro za dwa leżaki i parasol/dzień.

Wyjazdy z Dzierżoniowa i Świdnicy w godzinach wieczornych.

Cennik:

Dzieci do  lat  7 – 2350zł     Dorośli – 2750zł

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY PRZY REZERWACJI DO 29 lutego 2024!

 

Zakwaterowanie w Hotel Clift, Tagliata di Cervia

Hotel znajduje się w doskonałej lokalizacji zaledwie dwie minuty spacerem do plaży! W hotelu znajduje się bar, winda, restauracja, w której serwowane będą posiłki. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem, toaletą i bidetem. Pokoje wyposażone są również w klimatyzację, sejfy  i suszarki. Część z nich posiada lodówki.

Atrakcje w okolicy:

  • piaszczyste plaże z bogatą ofertą rekreacyjną
  • park piniowy tuż przy wyjściu z hotelu
  • Cesenatico z portem zaprojektowanym przez Leonarda da Vinci
  • Cervia z unikalnymi salinam i Muzeum Soli

 

Uwaga! Aby wziąć udział w wyjeździe niezbędny jest dokument tożsamości:
paszport lub dowód osobisty (ważny min. 6 miesięcy). We Włoszech obowiązuje waluta euro, dlatego należy przygotować się na to, że wydatki własne będą Państwo realizować w walucie euro. Za spełnienie wszystkich warunków wjazdu do kraju docelowego jak i krajów tranzytowych odpowiada osoba zawierająca umowę.

Płatność za wycieczki fakultatywne przyjmowana jest w hotelu.

Oferta fakultatywna - ceny obowiązują przy min. 30 chętnych.

2

Florencja

To miasto, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Zachwycająca historia i architektura, jeden z najbardziej znanych obiektów sakralnych na świecie –  Katedra Santa Maria del Fiore, jedno z największych na świecie zbiorów sztuki – galeria Uffizi, słynny Most Złotników pałace znamienitych rodów i piękne ogrody. Trudno opisać słowami miasto będące dziełem sztuki. 🙂 Florencję zwiedzimy z lokalnym przewodnikiem – spacer ok. 3h z zestawami tourguide. Podczas zwiedzania możliwe będzie wejście do Katedry Florenckiej w cenie również bilety do Kościoła św. Krzyża. Nie zabraknie również czasu na zakup pamiątek.

Cena: 70 euro/os.

Wenecja

Miasto, które nie potrzebuje reklamy, ale domaga się zwiedzania z przewodnikiem! Taki też jest plan – z części lądowej do miasta dostaniemy się pociągiem, następnie odbędziemy przewodnicki spacer, podczas którego zobaczymy najciekawsze miejsca w tym słynny Most Rialto, Plac św. Marka ze wspaniałą Bazyliką, a na koniec udamy się w rejs, dzięki czemu będziemy mogli delektować się widokom Wenecji z perspektywy Laguny Weneckiej. W cenie wliczona jest już opłata za wjazd do Wenecji, rejs w obie strony Laguną Wenecką, zwiedzanie z przewodnikiem oraz zestawy słuchawkowe tourguide.

Cena: 75 euro/os.

San Marino + degustacja win i przysmaków lokalnej farmy

Architektoniczna perła – San Marino położone na samotnym, majestatycznym wzgórzu Titano z nieziemskimi wprost widokami na morze z jednej i góry z drugiej strony!

W San Marino odbędziemy spacer po murach miasta, wejdziemy do katedry oraz podziwiać będziemy niesamowite widoki, a na koniec udamy się na zakupy (San Marino jest strefą bezcłową).

Na lokalnej farmie zobaczymy ogród warzywny, sad owocowy, spróbujemy fig prosto z drzewa, a następnie zostaniemy oprowadzeni po winnicy i winiarni. Po tym miłym wstępie nadejdzie czas na degustację 4 rodzajów wina oraz przystawek stworzonych od podstaw z regionalnych produktów tworzonych przez lokalne agroturystyki. Podniebienia będą w raju, zapewniamy! 😉

Cena: 45 euro/os.