Wczasy nad polskim morzem ze specjalną zniżką dla seniorów (50+)!

Zapraszamy do wspólnego wyjazdu do wszystkim dobrze znanego Jarosławca!  Miejscowość ta słynie z pięknego, klifowego wybrzeża, piaszczystej plaży i niepowtarzalnej atmosfery. Stworzona kilka lat temu plaża jest tak rozległa, że została okrzyknięta polskim Dubajem.

Termin:  30 sierpnia – 9 września 2022 – zniżka dla seniorów (50+) -200zł!

*Zniżki naliczają się podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego wypełnieniu danych i kliknięciu przycisku „Zobacz podsumowanie”.

Zakwaterowanie w wysokiej jakości, nowym resorcie Holiday Home Jarosławiec z zapleczem SPA&Wellness, który z pewnością zrobi na Państwu wrażenie! Pokoje 2-osobowe, na życzenie 3-, 4- osobowe. Do dyspozycji gości oddano sauny, jacuzzi, możliwość skorzystania z zabiegów w strefie Wellness, ogród z miejscem na grilla, nowoczesne salki do ćwiczeń, bieżnię, rowerek sportowy, w resorcie znajduje się również bar i miejsce na potańcówkę, która niewątpliwie odbędzie się podczas wyjazdu. 🙂 Pokoje wyposażone są w telewizory LCD, zestawy do parzenia kawy i herbaty, lodówki oraz suszarki do włosów.

 

Cennik turnusu 30.08 - 09.09.2022

Seniorzy 50+ : 1950zł
12-50 lat: 2150zł
dzieci 0-3 - 1090zł, dzieci 3-12 lat 1490zł

W cenie wyjazdu:  10 noclegów w nowoczesnym resorcie położonym ok. 600m od morza – Holiday Home Jarosławiec , wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu), transport autokarem klasy turystycznej (WC, barek), zajęcia Szkoły Zdrowych Pleców dla uczestników 50+, opieka pilota, ubezpieczenie, NNW 10.000zł, składka na fundusz TFG i TFP, wieczorek taneczny z muzyką na żywo, biesiada grillowa, darmową wizytę w strefie saun i jacuzzi, spacer zapoznawczy – zwiedzanie Jarosławca, codzienna gimnastyka poranna, nordic walking, niezapomniane wieczorne integracje 😉

Cena nie zawiera: pakietu fakultatywnego, opłata klimatyczna 30zł płatna na miejscu

Terminy płatności

Zaliczka - 500zł (5 dni od rezerwacji)
Pozostała kwota na 30 dni przed wyjazdem.
W przypadku wyjazdu z dziećmi możliwość płatności BONEM TURYSTYCZNYM!

Zakwaterowanie

Grupa zakwaterowana jest w pokojach 2-osobowych. Do osób zapisujących się w pojedynkę będzie dokwaterowana druga osoba w miarę możliwości w podobnym wieku. Możliwość stworzenia pokoi 3 i 4 osobowych na życzenie.

Czy jedzie z nami pilot?

Jedzie i to nie byle jaki. 😉 Pojadą Państwo na turnus z jednym ze współwłaścicieli biura, który będzie towarzyszył Państwu przez cały czas trwania turnusu. Zadba o komfort uczestników i oczywiście dobrą zabawę!

sea-5505621

Atrakcje w okolicy:

    • największa sztucznie przywrócona plaża w Polsce dumnie zwana „Dubajem”, zaledwie 600m od hotelu
    • Jezioro Wicko oraz Galeria Rybacka – doskonała destynacja na spacery i treningi nordic walking
    •  Panorama Morska – otwarty Aquapark znajdujący się tuż obok hotelu
    • latarnia morska w Jarosławcu

 

Zadbaj o zdrowie - darmowy pakiet gimnastyki zdrowotnej

ball-595602

Pakiet gimnastyki zdrowotnej

Zajęcia przeznaczone dla osób, które chcą kompleksowo zadbać o swój kręgosłup. Dają możliwość uwolnienia od bólu. Po turnusie uczestnicy zostaną zaopatrzeni w zestaw ćwiczeń do samodzielnego wykonywania w domu, co przyczyni się do utrzymania długotrwałych efektów, uzyskanych podczas rehabilitacji na turnusie.

Program Szkoły Zdrowych Pleców

1. Zapoznanie się z anatomią i fizjologią kręgosłupa.

2. Gimnastyka funkcjonalna.

3. Ćwiczenia rozciągające i wzmacniające wszystkie odcinki kręgosłupa.

4. Ćwiczenia relaksacyjne i oddechowe z muzyką.

5. Ćwiczenia z piłkami i taśmami rehabilitacyjnymi.

6. Ćwiczenia stabilizacji centralnej.

Na miejscu będzie możliwość skorzystania z odpłatnych zabiegów fizykoterapii.

 

Pakiet fakultatywny

Wycieczka do Trójmiasta

Wspaniały Gdańsk – majestatyczna Bazylika Mariacka, imponujący ratusz, monumentalne bramy miejskie i klimatyczne kamienice. Tego miasta nie trzeba nikomu przedstawiać, choć skrywa w sobie wiele tajemnic, które odkryjemy podczas zwiedzania. Po nasyceniu głów wiedzą, a oczu bogactwem architektonicznym zmienimy klimat na Sopot. Spacer słynnym „Monciakiem” oraz wejście na słynne molo zapewne pozwoli zrozumieć fenomen tego miasta, które choć niewielkie, co roku przyciąga rzesze turystów. My na szczęście będziemy tam poza wysokim sezonem. 🙂

Przybliżona cena: ok.80zł

 

Wycieczka Słowińskiego Parku Narodowego

Chcesz się poczuć jak na pustyni nie wjeżdżając z Polski? To możliwe! Zwiedzając unikalny w skali kraju Słowiński Park Narodowy dowiemy się czym są „ruchome wydmy”, przejedziemy meleksem przez zalesioną część Parku i odbędziemy spacer wspaniałą piaszczystą plażą. Następnie dostaniemy się do Księstwa Łeby – urokliwej nadmorskiej miejscowości, której nieodparty klimat co roku przyciąga tysiące amatorów plażowania.

Przybliżona cena: ok.70zł